Hoʻonohonoho Huahana
ʻO EasyHeat Heating Cable kahi hopena hoʻemi wela uila hana kiʻekiʻe i hoʻolālā ʻia no ka pale ʻana i ka hau a me ka mālama ʻana i ka mahana ma nā noi hale noho, ʻoihana, a me nā ʻoihana. Me ka ʻenehana hoʻoponopono ponoʻī a i ʻole ka ʻenehana thermostat aunoa, pale pono ia i nā paipu, nā hale, a me nā ʻauwai mai ka hau ʻana ʻoiai i ke anuanu loa (-40°F/-40°C), e hōʻoiaʻiʻo ana i ka hoʻomau ʻana o ka hana a me ka hōʻemi ʻana i ka hoʻohana ʻana i ka ikehu.
1. Ua hoʻākoakoa mua ʻia a mākaukau no ke kau ʻana, pale ke kaula hoʻomehana EasyHeat i nā paipu mai ka hau ʻana, e mālama ana i ka wai e kahe ana a hiki i -40°
2. Hana ke kaula hoʻomehana EasyHeat ma 120 VAC a i ʻole 240 VAC a no ka hoʻohana ʻana ma nā paipu wai metala
3. ʻAʻohe thermostat, ʻaʻohe plug
4. Kūpono no ka hoʻokomo ʻana i waho no nā laina hoʻomaʻalili, condensation, a me nā ea ea i loaʻa i nā mahana hau
5. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka lōʻihi mai 1m-20m, 23W/M.
Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | ʻO ke kaula hoʻomehana EasyHeat no ka paipu wai Freeze Free |
| Mea Hana | ʻO ka laholio silikona |
| Ka nui | 5*7mm |
| Ka lōʻihi o ka hoʻomehana ʻana | 0.5M-20M |
| Ka lōʻihi o ke uea alakaʻi | 1000mm, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Waihoʻoluʻu | keʻokeʻo, hina, ʻulaʻula, polū, a pēlā aku. |
| MOQ | 100 ʻāpana |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | Mea hoʻomehana paipu hoʻokahe |
| Palapala hōʻoia | CE |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| ʻOihana | hale hana/mea hoʻolako/mea hana |
| ʻO ka mana o ka hele wāwae i loko o ka mea hoʻomehana laina hoʻokahe he 40W / M, hiki ke hana ʻia nā mana ʻē aʻe, e like me 20W / M, 50W / M, a pēlā aku. A ʻo ka lōʻihi omea hoʻomehana paipu hoʻokahehe 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, a pēlā aku. Hiki ke hana ʻia ka lōʻihi loa he 20M. ʻO ka pūʻolo omea hoʻomehana laina hoʻokahehoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke hoʻoili, ka nui o ka ʻeke i hana ʻia ma ka papa inoa ma mua o 500pcs no kēlā me kēia lōʻihi. Ke hana pū nei ʻo Jingwei heater i ka mea hoʻomehana laina hoʻokahe mana mau, hiki ke ʻoki ʻia ka lōʻihi o ke kaula hoʻomehana e ʻoe iho, hiki ke hoʻopilikino ʻia ka mana 20W/M, 30W/M, 40W/M, 50W/M, a pēlā aku. | |
Alakaʻi Hoʻokomo (AHB Free Free Cable)
1. Palekana Mua: E hoʻohana wale i nā puka uila 120V a i ʻole 240V i pale ʻia e GFCI. E hōʻoia i ka pio ʻana o ka mana i ka wā e hoʻokomo ai.
2. Hoʻomaʻemaʻe i ka Paipu: Holoi i ka ʻili o ka paipu me ka ʻole o ka lepo, ka ʻaila, a me ka makū.
3. E hoʻopaʻa i ke kaula: E hoʻopili i ke kaula ma ka paipu me ka lipine wela kiʻekiʻe a i ʻole nā paʻa. MAI HOʻOPILI I NĀ AHB SERIES.
4. E hoʻokaʻawale: E kāʻei i ka paipu a me ke kaula me ka insulation huʻa (R-value ≥5) e hoʻonui i ka pono.
5. Hoʻāʻo: E hoʻokomo a hōʻoia i ka hoʻāla ʻana o ka thermostat ma lalo o 38°F (3°C).
Nā Hoʻohana Huahana
1. Nā lako hale:ʻO ka mea hoʻomehana laina hoʻokahe i hoʻohana ʻia no ka hoʻoheheʻe ʻana i nā paipu hoʻokahe o nā pahu hau, nā pahu hau, nā ea hoʻoluʻu a me nā lako ʻē aʻe.
2. Nā lako hoʻomaʻalili kālepa:ka mea hoʻomehana paipu hoʻokahe i hoʻohana ʻia i loko o ka ʻōnaehana hoʻokahe wai o nā pahu hau kūʻai nui, nā keʻena hōʻikeʻike i hoʻopaʻa ʻia i loko o ka pahu hau a me nā lako ʻē aʻe.
3. Nā lako hoʻomaʻalili ʻoihana:ʻO ka mea hoʻomehana paipu hoʻokahe i hoʻohana ʻia no ka pale ʻana i ka hau ʻana o nā paipu hoʻokahe e like me ka mālama anu a me nā lako hoʻopaʻa.
4. ʻOihana kaʻa:ʻO ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe ea i hoʻohana ʻia no ka antifreeze o nā paipu hoʻokahe ea kaʻa.
Kiʻi Hale Hana
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hoʻouna ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














