| Inoa o ka meaʻai | ʻO ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe Flange Steel 304 no ka wai |
| Anawaena o ka paipu | 10.0mm |
| Mea paipu | kila kila 304/201 |
| Uila uila | 220V-380V |
| Mana | 3kw-15kw, ʻokoʻa ka lōʻihi o ka mana. |
| Ka lōʻihi | 210mm, 250mm, 300mm, a i ʻole i hoʻopilikino ʻia |
| Ka nui o ka flange | DN40 a i ʻole DN50 |
| Mea hana | Pahu Wai, Paila |
| Palapala hōʻoia | Palapala hōʻoia CE, CQC |
| 1. Hoʻohana nui ʻia ka mea paipu hoʻomehana wai no ke kila kila 304 a i ʻole 201; Inā makemake ʻoe i ka maikaʻi maikaʻi, he koho maikaʻi ke kila kila 304; 2. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka lōʻihi o ka element hoʻomehana hoʻokomo tubular, ka mana a me ke volta, loaʻa iā mākou kekahi waihona i loko o ka hale kūʻai, e like me L-210mm, L-250mm, a pēlā aku. 3. Ke hana nei ka mea hoʻomehana JINGWEI i ka mea hoʻomehana uila ma mua o 25 mau makahiki, hiki iā mākou ke hana i nā mea hoʻomehana ma hope o ke kaha kiʻi a i ʻole ka laʻana o ka mea kūʻai aku, hiki i kekahi ʻano maʻalahi ke hoʻouna mai iā mākou i ka nui a i ʻole hōʻike ʻia ka nui ma ke kiʻi. No laila inā he kānalua kāu e pili ana i ka paipu hoʻomehana hoʻokomo, hiki iā ʻoe ke hoʻokaʻaʻike mai iā mākou i kēlā me kēia manawa, e kali ana i kāu nīnau! | |
Hoʻohana ka mea hoʻomehana hoʻoluʻu flange i ka ʻaʻahu paipu kila kila, ka pauka magnesium oxide i hoʻololi ʻia, ka uea alloy electrothermal nickel-chromium hana kiʻekiʻe a me nā mea ʻē aʻe. Hiki ke hoʻohana nui ʻia kēia moʻo o ka mea hoʻomehana wai tubular i ka hoʻomehana ʻana i ka wai, ka ʻaila, ka ea, ka hopena nitrate, ka hopena waikawa, ka hopena alkali a me nā metala haʻahaʻa-heʻe (alumini, zinc, tin, Babbitt alloy). Loaʻa iā ia ka maikaʻi o ka hoʻomehana ʻana, ka mahana like, ke kūpaʻa wela kiʻekiʻe, ke kūpaʻa i ka corrosion a me ka hana palekana maikaʻi.
He hoʻolālā liʻiliʻi a mālama pono i ka ikehu ko ka Immersion Water Tubular Heater Element i kūpono no nā noi he nui. ʻO ke ʻano o ka element e hoʻemi i ka lōʻihi a hoʻonui i ka ʻili wela. Hāʻawi ia i ka hoʻolaha like ʻana o ka wela a hāʻawi ʻia i ke ola hana lōʻihi.
No ka pahu laiki mahu wai bakeke wai hoʻomehana wai kaiapuni! ʻAʻohe kuni maloʻo a hoʻohana ʻole i ka hoʻopau ʻana i ka kuni maloʻo E hoʻomanaʻo i nā hopena kuni maloʻo!! Hiki ke hoʻopili ʻia ʻo 220V i 380 e hoʻohana i ka pono no ka uea uila ʻoihana ʻO kekahi pahu laiki mahu holoʻokoʻa he 380V, akā ʻo ka volta o ka paipu hoʻokahi he 220V kekahi paipu hoʻokahi he 380V ma aneʻi ke ʻano pili he pilina hōkū a me ke ʻano pili triangle, no laila pono e hoʻoholo mua nā mea kūʻai aku i ka volta o ka paipu hoʻokahi e pale aku i ka pili hewa e pale aku i ka pilikia!
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.














