| Inoa o ka meaʻai | Mea Hoʻomehana Crankcase Compressor Belt Hoʻomehana Silicone Kūʻai Nui |
| Mea Hana | laholio silikona |
| Mana | i hoʻopilikino ʻia |
| Uila uila | 110V-240V |
| Ka laulā o ke kāʻei | 14mm, 20mm, 25mm, 30mm, a pēlā aku. |
| Ka lōʻihi o ke kāʻei | i hoʻopilikino ʻia |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 1000mm, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Mea hana o ke uea kēpau | uea silicone rubber a i ʻole fiberglass |
| Mānoanoa iki loa | 0.5mm |
| Kū i ke ana uila | >5KV |
| ʻAno kikowaena | 6.3mm a i ʻole 4.8mm, a i ʻole i hoʻopilikino ʻia |
| Palapala hōʻoia | CE |
| 1. Hoʻohana nui ʻia ka mea hoʻomehana crankcase compressor 14mm a me 20mm ʻelua laulā, inā makemake ʻoe i ka laulā ākea, hiki iā mākou ke hoʻopilikino ʻia. 2. ʻAʻole maʻamau ka lōʻihi o ka mea hoʻomehana hihia crank, ʻo mākou ka hale hana, no laila hiki ke hoʻopilikino ʻia ka lōʻihi a me ka mana / voltage, hiki ke hoʻohui ʻia ka mea hoʻomehana silicone i ke kikowaena; 3. E hoʻololi i ka mana a me ke anakahi uila, e like ke kumukūʻai o ka mea hoʻomehana crankcase silicone, ua hoʻokumu ʻia kā mākou kumukūʻai mea hoʻomehana ma ka lōʻihi o ka mea hoʻomehana, ka laulā, ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi a me ka nui. Inā he kānalua kāu e pili ana i ka mea hoʻomehana, hiki iā ʻoe ke hoʻokaʻaʻike pololei mai iā mākou! | |
He hana wai maikaʻi ko ke kāʻei hoʻomehana lole silicone/pad hoʻomehana, kū i ke kaomi a me ke kūpaʻa i ka ʻelemakule.
1. Hiki ke hoʻomehana pololei ʻia ka hoʻomehana ʻana, ka hoʻohuihui ʻana a me ka mālama wela ʻana i nā paipu, nā pahu, nā hale kiaʻi a me nā pahu o nā lako ʻoihana i nā manawa kinoea humid a me nā mea pahū ʻole ma luna o ka ʻili o ka ʻāpana wela i ka wā e hoʻohana ʻia ai.
2, ka palekana refrigeration a me ka compressor air-conditioning, motor, submersible pump a me nā lako hana hoʻomehana kōkua ʻē aʻe,
3, nā lako lapaʻau e like me ka mea kālailai koko, ka mea hoʻomehana paipu hoʻāʻo, nā lole lapaʻau, ka uku wela kāʻei a pēlā aku. ʻO ka huahana i hana nui ʻia me ka uea hoʻomehana uila alloy a me ka lole insulation wela kiʻekiʻe o ka laholio silicone, wikiwiki ka wela, like ka mahana, kiʻekiʻe ka pono wela, maikaʻi ka paʻakikī, e like me ke kūlana pale ahi o ʻAmelika Hui Pū ʻIa UL 94-V0, maʻalahi ka hoʻohana, pale wai, a hiki i ʻelima mau makahiki ke ola ʻelemakule.
ʻAno hoʻonohonoho:E kāʻei mua i ke kāʻei hoʻomehana silicone a puni ka paipu wai, hiki iā ʻoe ke hoʻohui i kahi kuapo hoʻomalu mahana i ka mahana mau (a i ʻole ka hoʻomalu mahana hiki ke hoʻololi ʻia) ma hope o ke kau ʻana, e kāʻei i ka lipine foil alumini e hoʻopaʻa a mālama i ka mahana, e hoʻokomo i ka lako mana. (Manaʻo ʻia e kūʻai i kahi thermostat)
He maikaʻi ka hana pale wai o ke kāʻei hoʻomehana paipu silicone rubber, hiki ke hoʻohana ʻia no:
1. Hiki ke hoʻopili pololei ʻia ka hoʻomaʻamaʻa ʻana a me ka hoʻokaʻawale ʻana o ka pahu pipeline a me ka pahu hale kiaʻi o nā lako ʻoihana i ka hihia o ke kinoea pahū ʻole humid ma luna o ka ʻāpana wela i ka wā e hoʻohana ʻia ai.
2. Ka palekana hoʻomaha a me ka mīkini compressor ea hoʻoluʻu a me nā lako hoʻomehana kōkua ʻē aʻe.
3. nā mea hoʻomehana uila silicone, me ka pae kiʻekiʻe, ua hana nui ʻia ka huahana me ka uea hoʻomehana uila alloy a me ka rubber silicon, hoʻomehana wikiwiki ia i ka mahana like me ka paʻakikī kiʻekiʻe, maʻalahi e hoʻohana a lōʻihi ke ola, ʻaʻole maʻalahi ka ʻelemakule.
Hoʻomaopopo i ka wā e hoʻohana ai:
**** 1. I ke kau ʻana, pono e kokoke ka ʻaoʻao mokulele laholio silicone o ke kāʻei wela i ka ʻili o ka pahu paipu waena a hoʻopaʻa ʻia me ka lipine alumini.
**** 2. I mea e hōʻemi ai i ka nalowale o ka wela, pono e hoʻohui ʻia kahi papa insulation thermal ma waho o ka ʻāpana tropical uila.
**** 3. Kapu loa ke kau ʻana o nā wili ʻāwili e pale aku ai i ka pōʻino wela.
Hiki ke hoʻopilikino ʻia mākou e like me nā koi a ka mea kūʻai aku.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.













