| Inoa o ka meaʻai | Mea Hoʻomehana Defrost Diameter 6.5mm kūʻai nui |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm. |
| ʻAno | pololei, ʻano U, ʻano W, a pēlā aku. |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Hoʻoheheʻe |
| Ka lōʻihi o ka paipu | 300-7500mm |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 700-1000mm (maʻamau) |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| ʻO kēiaMea hoʻomehana hoʻoheheʻe 6.5mmua hoʻokomo ʻia i loko o ka friji, ka pahu hau a me ka friji. ʻO ke anawaena o ka paipu he 6.5mm a hiki ke hana ʻia ka lōʻihi o ka paipu mai 10inch a 26inch. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ke kikowaena e like me nā koi. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka mea hoʻomehana INGWEIpaipu hoʻomehana hoʻoheheʻeno ka mea hoʻoluʻu ʻāpana a me ke kūlana ea. Hiki ke koho ʻia ke anawaena o ka paipu 8.0mm a me 10.7mm, hiki ke hana pololei ʻia ke ʻano o ka mea hoʻoheheʻe, ka paipu pololei pālua, ke ʻano U, ke ʻano W, a i ʻole kekahi ʻano maʻamau kūikawā. | |
ʻO kaMea hoʻomehana hoʻoheheʻe 6.5mmhana ma ke kumu o ke kumumanaʻo hoʻomehana e pili ana i ka hoʻolaha like ʻana i ke kaula pale wela kiʻekiʻe i loko o kahi paipu kila kila kiʻekiʻe a laila hoʻopiha i ka hakahaka me ka pauka MgO crystalline, nona ka insulation maikaʻi a me nā ʻano conductivity thermal. Ma waho aʻe o ka maikaʻi loa ma ke ʻano o ka wela, hāʻawi pū kēia kūkulu i ka hoʻomehana like. I mea e hoʻokō ai i ka pahuhopu o ka hoʻomehana ʻana, ke kahe nei ke au ma o ke kaula pale wela kiʻekiʻe, hoʻopuehu ʻia ka wela i hana ʻia i ka ʻili o ka paipu metala ma o ka pauka MgO crystalline a laila lawe ʻia i ka wahi i hoʻomehana ʻia a i ʻole ka ea a puni. Mai ka wāpaipu hoʻomehana hoʻoheheʻeHana ʻia ka pūpū o ka metala, hiki iā ia ke kū i nā mahana kiʻekiʻe, ka popopo, a me ka puhi maloʻo.
1. I mea e hōʻoia ai i ka hana pono o nā lako a mālama i kahi mahana mau no ka mālama ʻana i ka meaʻai, e hoʻokomo i kahipaipu hoʻomehana hoʻoheheʻema ka ʻōwili evaporator o ka pahu hau e hoʻoheheʻe i kekahi hau a me ka hau i hōʻiliʻili ʻia.
2. ʻO kapaipu hoʻomehana hoʻoheheʻe hauʻO ka hana nui a ka ea, ʻo ia ka mālama ʻana i ka ʻōwili evaporator mai ka hau ʻana, e ʻae ana i ke kahe ʻana o ke ea maʻalahi a me ka hoʻopaʻa pono ʻana o ka meaʻai hau.
3. Nā ʻōnaehana hoʻomaʻalili kalepa: No ka mālama ʻana i ka pono o nā waiwai e palaho ana, pono nā ʻāpana hoʻomaʻalili nui i hoʻohana ʻia ma nā hale kūʻai nui, nā hale ʻaina, a me nā wahi kalepa ʻē aʻenā mea hoʻomehana hoʻoheheʻe tubular.
4. ʻŌnaehana ea hoʻoluʻu:Nā mea hoʻomehana hoʻoheheʻe hauhoʻohana ʻia e hoʻoheheʻe i ka hau a hoʻonui i ka pono o ka hoʻomaʻalili ʻana o nā mīkini ea hoʻoluʻu me nā ʻōwili hoʻomaʻalili i maʻalahi i ka hau.
5. Nā mea pā hau ʻoihana: No ka mālama ʻana i ka pono o kā lākou ʻōnaehana hau a hōʻoia i ka maikaʻi o ka huahana, hoʻohana nā ʻoihana e pono ai ka hau nui, e like me nā hale hana meaʻai a me nā hale mālama.nā mea hoʻomehana hoʻoheheʻe.
6. Nā lumi anuanu a me nā pahu hau hele wāwae: No ka pale ʻana i nā ʻōwili evaporator mai ka hau ʻana a no ka mālama ʻana i ka mahana mau no ka nui o nā mea palaho, e hoʻohananā paipu hoʻomehana hoʻoheheʻei loko o nā lumi anu a me nā pahu hau hele wāwae.
7. Nā pahu hōʻikeʻike i loko o ka pahu hau: No ka hōʻike ʻana i nā mea i hoʻopaʻahau ʻia a i ʻole i hoʻopaʻahau ʻia me ka ʻole o ka holo ʻana i ka pilikia o ka hau e pale ana i ka nānā ʻana, hoʻohana nā hale kūʻai nui a me nā hale kūʻai kūpono i nā pahu hōʻikeʻike i hoʻopaʻahau ʻia meʻāpana hoʻomehana hoʻoheheʻe.
8. Nā kalaka a me nā pahu i hoʻopaʻa ʻia i loko o ka pahu hau: I mea e pale aku ai i ka hau a hōʻoia i ka mālama ʻia ʻana o nā waiwai i ke kūlana maikaʻi loa i ka wā o ka lawe ʻana,nā mea hoʻomehana hoʻoheheʻehoʻohana ʻia e hoʻomāalili i nā ʻōnaehana halihali.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













