Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | ʻElemene Hoʻomehana Finned Air Kūʻai Nui |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, a pēlā aku |
| ʻAno | Pololei, ʻano U, ʻano W, a i ʻole i hoʻopilikino ʻia |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Finned |
| Kikowaena | Poʻo laholio, flange |
| Ka lōʻihi | Hoʻopilikino ʻia |
| Nā ʻāpono | CE, CQC |
| ʻO kamea hoʻomehana finned kūʻai nuihiki ke hoʻopilikino ʻia ka nui a me ke voltage / voltage e like me nā koi, ke ʻano omea hoʻomehana ea ʻilihe pololei, ʻano U, ʻano W, a i ʻole kekahi ʻano maʻamau. Hiki ke koho ʻia ke poʻo paipu hoʻomehana i ka sila e ka rubber a i ʻole ka welded i ka flange. | |
Hoʻonohonoho Huahana
ʻO kamea hoʻomehana paipu ʻiliHe paipu hoʻomehana me nā peʻe hao lōʻihi a haiki ma kona ʻili. Hoʻopili pono ʻia nā peʻe i ke kino o ka paipu a ua hoʻolālā ʻia ko lākou helu a me ke ʻano e like me nā pono o nā hanana like ʻole. ʻO ka hana a nā peʻe, ʻo ia ka hoʻonui ʻana i ka wahi pili ma waena o ka paipu hoʻomehana a me ka mea wela, hoʻonui i ka hoʻoili wela, a pēlā e hoʻomaikaʻi ai i ka pono o ka hoʻomehana.
No ka mea, ʻo kamea hoʻomehana tubular ʻilihe ʻilikai nui aʻe, ʻoi aku ka kiʻekiʻe o kona pono hoʻoili wela ma mua o ka mea hoʻomehana maʻamau, no laila ʻoi aku ka maikaʻi o ka hopena mālama ikehu o ka mea hoʻomehana paipu finned ma mua o ka mea hoʻomehana maʻamau. Hōʻike ka noiʻi, ma lalo o ka hopena hoʻomehana like, ʻO kaʻāpana hoʻomehana ʻilihiki ke mālama i ka hoʻohana ʻana i ka ikehu ma mua o 20% i hoʻohālikelike ʻia me kahi mea hoʻomehana maʻamau.
Nā Hoʻohana Huahana
Nā paipu hoʻomehana ʻiliHoʻohana nui ʻia i nā ʻano mea hoʻomehana āpau, e like me nā mea hoʻomehana panel photovoltaic, nā mea hoʻomehana wai uila, nā radiator, nā mea maloʻo, ka hoʻomehana papahele, nā umu ʻoihana, a me nā mea ʻē aʻe, ʻoi aku hoʻi i ke kiʻekiʻe o ka mahana, ke kaomi kiʻekiʻe, ka corrosion ikaika, nā media viscosity kiʻekiʻe a me nā hanana kūikawā ʻē aʻe, hiki i nā ʻōmole hoʻomehana finned ke hoʻokō maikaʻi i nā koi hoʻomehana, a ʻoi aku ka hoʻokele waiwai a me ka mālama ikehu.
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














