Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | Mea Hoʻomehana Hoʻoluʻu Pahu Wai a me ka ʻAila |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, a pēlā aku. |
| ʻAno | pololei, ʻano U, ʻano W, a pēlā aku. |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Hoʻoluʻu |
| Ka lōʻihi o ka paipu | 300-7500mm |
| ʻAno | i hoʻopilikino ʻia |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| ʻO kaMea Hoʻomehana Wai Hoʻoluʻu TubularʻO nā mea i loaʻa iā mākou he kila kila 201 a me ke kila kila 304, ʻo ka nui o ka flange he DN40 a me DN50, hiki ke hoʻopilikino ʻia ka mana a me ka lōʻihi o ka paipu e like me nā koi. | |
Hoʻonohonoho Huahana
ʻO ka Element Hoʻomehana me ke kūkulu kumu o Flange he coil helical i hoʻolālā ʻia e ka kamepiula o 80% Nickel 20% chromium allonresistance wire fusion i hoʻopaʻa ʻia i nā pine anu kila nickel-coated. Hoʻopololei pololei ʻia kēia ʻaha a kau ʻia i loko o ka ʻeke metala element, a laila hoʻopiha ʻia me ka pauka Magnesium Oxide (MgO) Papa "A". A laila hoʻopaʻa ʻia ka paipu i hoʻopiha ʻia e kahi wili hoʻemi rol i loko o kahi nui paʻa, e hoʻopaʻa mau ana i ka coil ma waenakonu o ka paipu me ka hāʻawi ʻana i ka hoʻoili wela maikaʻi loa a me ka ikaika dielectric ma waena o ka coil a me ka ʻeke.
Ua kapa ʻia nā mea hoʻomehana tubular hoʻoheheʻe flange he mau mea hoʻomehana immersion flange, i hoʻolālā ʻia no ka hoʻohana ʻana i loko o nā pahu, nā pahu a me nā kīʻaha i hoʻopaʻa ʻia e hoʻomehana i nā kinoea a me nā mea hoʻoheheʻe. Loaʻa iā lākou kekahi mau mea hoʻomehana tubular ʻano U he nui i hana ʻia i ke ʻano hairpin a hoʻopaʻa ʻia i nā flanges.
Nā Hiʻohiʻona Huahana
Hana ʻia nā mea hoʻomehana tubular immersion Flange wai kila kila me ka hoʻohana ʻana i ke keleawe, ke kila, ke kila kila a i ʻole ka ʻūpā lincoloy. Hoʻohana ʻia kahi insulation MgO e hoʻolōʻihi i ke ola o ka mea hoʻomehana a me ka ʻae ʻana i ka hoʻoili wela kūikawā a me ka ikaika dielectric. ʻO ka hoʻohana ʻana i kahi sila resin slicone e ʻae ai i ka pale ʻana i ka makū. Loaʻa kahi ʻano ākea o nā ʻano terminal a me nā diameters.
Hoʻohana nui ʻia nā mea hoʻomehana tubular immersion Flange uila wai e hoʻomehana i nā wai, ka ea a i ʻole nā metala ma ke ʻano he hilinaʻi, hoʻokele waiwai. a me ke ʻano versatile, hiki ke hoʻohana ʻia i nā ʻano hana like ʻole, me nā mea me nā palena nui no nā wahi liʻiliʻi. ʻAe lākou i ka hoʻolaha like ʻana o ka wela a me ka ikaika dielectric kiʻekiʻe. Hiki ke hoʻokumu ʻia nā mea hoʻomehana tubular i nā ʻano hoʻohālike like ʻole.
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













