| Inoa o ka meaʻai | Pahu Hau Hoʻoheheʻe Mea Hoʻomehana Paipu Kila Kinoea BD120W016 Paipu Hoʻomehana |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Mahana Hana | 150ºC (ʻOi loa 300ºC) |
| Mahana ambient | -60°C ~ +85°C |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana |
| Mea kumu | Metala |
| Papa palekana | IP00 |
| Nā ʻāpono | UL/ TUV/ VDE/ CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| Uhi/Paʻa | Hoʻopilikino ʻia |
Hoʻonohonoho ʻana o ka mea hoʻomehana paipu alumini:
Hoʻohana ka ʻenekini hoʻomehana paipu alumini i ka paipu alumini ma ke ʻano he mea lawe wela.
E kau i ka ʻāpana uea hoʻomehana i loko o ka paipu alumini e hana i nā ʻāpana ʻano like ʻole.
Anawaena o ka paipu alumini: Ø4, Ø4.5, Ø5, Ø6.35
* Inā he mau koi kūikawā kāu, hiki iā mākou ke hoʻopilikino no ʻoe.
Hoʻohana nui ʻia kēia moʻo o nā mea hoʻomehana uila i loko o nā pahu hau, nā mīkini holoi, nā mea hoʻomehana wai uila, nā mea hoʻomehana wai solar, nā umu microwave, nā ea hoʻoluʻu, nā mīkini waiū soy a me nā mīkini liʻiliʻi ʻē aʻe me nā hana hoʻomehana uila.
Hiki ke hoʻokomo maʻalahi ʻia i loko o ka mea hoʻoluʻu ea a me nā ʻēheu condenser no ke kumu defrosting.
Loaʻa i kēia huahana ke kuleana o ka hopena hoʻomehana defrost maikaʻi, ka hana uila paʻa, ke kūpaʻa kiʻekiʻe o ka insulation, ke kūpaʻa i ka corrosion, ka anti-aging, ka nui o ka overload capacity, ke au leakage liʻiliʻi, ke kūpaʻa a me ka hilinaʻi a me ke ola lawelawe lōʻihi.














