| Inoa o ka meaʻai | ʻElemene Hoʻomehana Hoʻoluʻu Unit no ka Defrosting |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, a pēlā aku. |
| ʻAno | pololei, ʻano U, ʻano W, a pēlā aku. |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Hoʻoheheʻe |
| Ka lōʻihi o ka paipu | 300-7500mm |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 700-1000mm (maʻamau) |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| ʻO ke kila kilaʻElemene Hoʻomehana Hoʻoluʻu UnitHiki ke hana ʻia ke anawaena o ka paipu he 6.5mm a i ʻole 8.0mm, e hoʻopaʻa ʻia ka paipu me ka ʻāpana uea alakaʻi e ke poʻo laholio. A hiki ke hana ʻia ke ʻano i ke ʻano U a me ke ʻano L. E hoʻopuka ʻia ka mana o ka paipu hoʻomehana defrost he 300-400W no ka mika. | |
ʻO ka hoʻoheheʻe ʻanapaipu hoʻomehana hoʻoluʻu ʻāpanaua hana nui ʻia me ka paipu kila kila, a ua hoʻohana ʻia ka magnesium oxide i hoʻololi ʻia i ke ʻano kiʻekiʻe e like me ka mea hoʻopihapiha, he insulation maikaʻi a me ke kūpaʻa wai.mea hoʻomehana hoʻoheheʻe lumi anuhiki ke kulou ʻia i kekahi ʻano e like me nā koi a ka mea hoʻohana, no ka hoʻokomo maʻalahi ʻana i nā ʻāpana kikoʻī o nā lako hoʻohau no ka hana defrosting. Eia kekahi,paipu hoʻomehana hoʻoheheʻeLoaʻa iā ia ka hana uila maikaʻi loa a me ke kūpaʻa, ke kūpaʻa kiʻekiʻe o ka insulation, ke kūpaʻa ikaika i ka pala, ka hiki ke hoʻouka nui ʻia, ke au leaka liʻiliʻi, paʻa a hilinaʻi hoʻi, ke ola lawelawe lōʻihi a pēlā aku.
ʻO ke anawaena o ka paipu, ka voltage, ka mana, ke ʻano a me ka lōʻihi opaipu hoʻomehana hoʻoheheʻehiki ke hoʻopilikino ʻia e like me nā pono kikoʻī o ka mea kūʻai aku a me nā koi loea. ʻO nā ʻano maʻamau e pili ana iā U a me ke pololei, hiki ke hoʻopilikino ʻia nā ʻano kūikawā ma ke noi. Hoʻopaʻa ʻia ka waha paipu e ka vulcanization rubber a i ʻole ka paipu hoʻemi wela pālua, e hoʻomaikaʻi i ka paʻa o ka huahana, kūpono no ke kaiapuni hana anu a pulu.
Paipu hoʻomehana hoʻoheheʻe hauhe ʻano ʻāpana uila kūpono, palekana, a hilinaʻi hoʻi. hoʻohana nui ʻia i ka hana hoʻoheheʻe ʻana o nā lako hana hau like ʻole, e hōʻoia i ka hana maʻamau o nā lako a hoʻolōʻihi i ke ola lawelawe.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














