| Inoa o ka meaʻai | Hale Hana a me ka Mea Hana Mea Hoʻomehana Tubular Defrost ʻAno U |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm |
| Mea Hana | SS304 |
| ʻAno | pololei, ʻano U, ʻano AAtype, ʻano W, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Ka nui | i hoʻopilikino ʻia |
| Mana | ma kahi o 200-300W no ka mika no ka defrosting, a i ʻole ke kuʻuna |
| Uila uila | 12V-380W |
| Ka manawa hāʻawi | 20-25 mau lā no 5000pcs |
| Ke kū'ē ʻana i ka pale ʻana | ≥1000MΩ (kūlana anu) |
| ʻAno kikowaena | maʻamau |
| Palapala hōʻoia | CE,CQC |
| 1. ʻOi aku ma mua o 25 mau makahiki o ka hoʻomehana JW ma ke ʻano maʻamau o ka mea hoʻomehana, loaʻa iā mākou nā limahana R & D loea a me nā limahana loea akamai, e like me nā koi o nā mea kūʻai aku o nā koi like ʻole o ke kū'ē hoʻomehana. 2. Hoʻohana nui ʻia ka mea hoʻomehana defrost ma ka pahu hau, ka hau, ka mea hoʻoluʻu ʻāpana a me nā lako Refrigeration ʻē aʻe. ʻO ke ʻano a mākou i hana ai no ke ʻano pololei, ke ʻano U a me ke ʻano AA, hiki ke hoʻopilikino ʻia kekahi ʻano kūikawā ʻē aʻe. 3. Hiki ke annealed ka paipu hoʻomehana defrost, e ʻōmaʻomaʻo ʻeleʻele ke kala o ka paipu ma hope o ka annealing, a e loli palupalu loa ka paipu. Hoʻokomo mau kekahi mau mea kūʻai aku i ka mea hoʻomehana defrost annealed pololei e kūlou ana lākou iā lākou iho. Inā he kānalua kāu ma ka mea hoʻomehana, hiki iā ʻoe ke hoʻouna mai iā mākou i ka leka uila no ka hōʻoia! | |
Hoʻohana ʻia ka ʻāpana tubular defrost ma nā evaporators a me ka ʻōnaehana refrigerating e hoʻoheheʻe i nā kino finned. He maʻalahi loa lākou a hoʻohana ʻia ma ke ʻano he hopena kūpono mahalo i kona hiki ke hana i nā ʻano o nā ʻano evaporator like ʻole.
1. Ke kū'ē'ē'ana o ka insulation: ≥1000MΩ (kūlana anu)
2. Ke kahe nei o ke au: ≤0.5mA
3. Mea Hana: SS304 /316/321/INCOLY800
(Hiki ke hoʻololi ʻia nā mea i keleawe, sus321, sus316L, incoloy804, incoloy800 e like me ke noi)
4. Voltage/wattage: Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka Voltage/Wattage e like me ka mea e pono ai
5. Anawaena: 6.5-12.5mm
(Hiki ke hoʻololi ʻia ke anawaena o ka Tube i 6.6mm, 8.0mm, 10.0mm a i ʻole nā mea ʻē aʻe e like me ke noi)
6. Pauka kū'ē: Magnesium oxide(Hiki iā mākou ke hoʻohana i ka pauka ʻē aʻe inā noi ʻia)
7. Kikowaena Faston: Hao i uhi ʻia me ka nikala(Hiki i nā mea hana o ka hale terminal ke hao kila, kila kila inā pono)
8. Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi: i hoʻopilikino ʻia e like me ka mea e pono ai ka mea kūʻai aku
9. Fuse wela: Hao chromium(Hiki i ka mea o ka fuse thermal ke lilo i uea nickel chromium inā noi ʻia)
10. Hoʻohana: Hoʻoheheʻe ʻana i ka pahu hau
Inā ʻaʻole hana pono ka hana hoʻoheheʻe o kāu pahu hau, a laila aia paha he pilikia me kāna mea hoʻomehana. He mea nui ka hana hoʻoheheʻe hana i ka mālama ʻana i kāu mīkini mai ka hau, inā e hōʻiliʻili ia, hiki ke hōʻino iā ia a hoʻemi i kona hiki ke mālama.
E hoʻohana i kēia mea hoʻomehana hoʻoheheʻe pani e pani i kahi mea hewa a hoʻihoʻi i ka hana hoʻoheheʻe o kāu pahu hau.
E ʻoluʻolu e nānā i ka papa inoa kūpono o ke kumu hoʻohālike e hōʻoia i ka pololei o kēia ʻāpana no kāu kumu hoʻohālike.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.














