| Inoa o ka meaʻai | ʻElemene Hoʻomehana Finned Strip Tubular |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, a pēlā aku |
| ʻAno | Pololei, ʻano U, ʻano W, a i ʻole i hoʻopilikino ʻia |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Finned |
| Kikowaena | Poʻo laholio, flange |
| Ka lōʻihi | Hoʻopilikino ʻia |
| Nā ʻāpono | CE, CQC |
| ʻO ke ʻano o ka mea hoʻomehana finned a mākou e hana mau ai ma ke ʻano pololei, ʻano U, ʻano W, hiki iā mākou ke hoʻopilikino i kekahi mau ʻano kūikawā e like me ka mea e pono ai. Ua koho ka hapa nui o nā mea kūʻai aku i ke poʻo paipu e ka flange, inā ʻoe e hoʻohana i nā mea hoʻomehana finned ma ka mea hoʻoluʻu unit a i ʻole nā lako defrsoting ʻē aʻe, hiki paha iā ʻoe ke koho i ke sila poʻo e ka silicone rubber, ʻo kēia ala sila ka mea pale wai maikaʻi loa. | |
Ua hoʻolālā ʻia ka Electric Finned Heating Tube Finned Tubular Heater no ka hoʻohana ʻana i ka hoʻomehana ʻana i ka wahi convection kūlohelohe a me ka hoʻoikaika ʻia. Hoʻopili mau ʻia ka mea Fin ma luna o ka ʻili o ka element e hoʻonui i ka ʻili convective no ka hoʻomehana ʻana o ka ea a me ke kinoea ʻaʻole corrosive. Ua hoʻāʻo ʻia a ua koho ʻia ka mamao a me ka nui o Fin e hoʻomaikaʻi i ka hana. A laila hoʻoheheʻe ʻia nā ʻāpana kila finned i ka umu, e hoʻopaʻa ana i nā fin i ka sheath e hoʻonui i ka pono conductive. ʻAe kēia i nā pae wattage kiʻekiʻe e hoʻokō ʻia ma ka wahi kahe like a hoʻopuka i nā mahana sheath haʻahaʻa e hoʻolōʻihi ana i ke ola o ka mea hoʻomehana.
Hoʻohana ʻia ka paipu hoʻomehana uila finned tubular heater no ka hoʻomehana convection hoʻoikaika ʻia, ka ea a i ʻole nā ʻōnaehana hoʻomehana kinoea. Hoʻopilikino ʻia nā mea hoʻomehana tubular finned/nā mea hoʻomehana e hoʻokō i kāu mau pono noi kikoʻī.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













