| Inoa o ka meaʻai | ʻElemene Hoʻomehana Finned Steel Stainless Steel Tubular |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, 12.0mm |
| Ka nui o ka peʻahi | 3mm a i ʻole 5mm |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Mea Hana | kila kila 304 |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Finned |
| Poʻo o ka paipu | uea flange a i ʻole ke kaula alakaʻi |
| ʻAno | pololei, ʻano U, ʻano W, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Nā ʻāpono | CE / CQC |
| Ka nui | i hoʻopilikino ʻia e like me ke kaha kiʻi a i ʻole ka laʻana |
| Hana ʻia ka mea hoʻomehana kila kila kila i ka mea kila kila, hiki ke hoʻopilikino ʻia ke ʻano a me ka nui e like me ka laʻana a ka mea kūʻai aku a i ʻole ke kaha kiʻi ʻana, inā ʻaʻohe āu laʻana, hiki iā ʻoe ke ana i ka lōʻihi o ka mea hoʻomehana a hōʻike ʻia ma ke kiʻi, hiki iā mākou ke hana ʻia a hāʻawi ʻia. ʻO ke ʻano o ka mea hoʻomehana finned i loaʻa iā mākou he pololei, ʻano U, ʻano W a me kekahi ʻano kūikawā, he mea hana ka mea hoʻomehana JINGWEI a hiki ke hoʻopilikino ʻia kā mākou mea hoʻomehana, ʻaʻohe o mākou kikoʻī mea hoʻomehana maʻamau; No laila inā he mea hoʻomehana maʻamau kāu, hiki iā ʻoe ke hoʻokaʻaʻike mai iā mākou. | |
Hoʻohana ka mea hoʻomehana kila kila kila i kahi ʻāpana tubular ikaika ma ke ʻano he kumu kūkulu. Hoʻopili mau ʻia ka mea fin a puni ka ʻili o ka mea e hoʻonui ai i ka ʻili convective no ka hoʻomehana ʻana o ka ea a me ke kinoea ʻaʻole corrosive. Ua hoʻāʻo ʻia a koho ʻia ka mamao a me ka nui o ka fin e hoʻomaikaʻi i ka hana. A laila hoʻopaʻa ʻia ka ʻāpana fin kila i loko o ka umu e hoʻopaʻa i nā fin i ka ʻūpā e hoʻomaikaʻi i ka conductivity uila. ʻAe kēia i kahi pae wattage kiʻekiʻe e hoʻokō ʻia ma ka ʻāpana kahe like a hana i kahi mahana uʻi haʻahaʻa, e hoʻolōʻihi ana i ke ola lawelawe o ka mea hoʻomehana finned. No nā noi wela kiʻekiʻe a i ʻole nā mea corrosive, hiki ke hoʻopili paʻa ʻia nā fin kila kila a puni ka ʻūpā alloy. Pono e noʻonoʻo ʻia nā kūlana noi e like me ka haʻalulu a me nā mea ʻawahia/flammable i ka wā e hoʻokomo ai i nā mea hoʻomehana finned. Hiki ke hoʻohana ʻia nā uhi pale no nā mea hoʻomehana fin i nā noi corrosion māmā a i ʻole ka haʻahaʻa kiʻekiʻe.
1. MEA KILA KŪLOHELOHE: Hana ʻia me ke kila kila kiʻekiʻe, kūpaʻa, paʻa i ka hoʻohana ʻana;
2. HOPENA HOʻOMEHANA LIKE: Hoʻomehana like, hana wela maikaʻi, pono wela kiʻekiʻe;
3. ʻAʻOLE MAʻALAHI KE ʻOʻOLELO: Kū i ke kiʻekiʻe o ka mahana, ʻaʻole maʻalahi ke ʻoʻoleʻa, ola lōʻihi;
4. KA HOʻOPUKA WELA WIKIWIKI: Hana paʻa, hoʻoili wela wikiwiki, hopena hoʻomehana maikaʻi;
5. NĀ HOʻOPILI LAHUI: Hoʻohana nui ʻia i nā ʻano umu like ʻole, nā lumi hoʻomoʻa, ka mālama ʻana i ka wela, nā lako ea hoʻoluʻu, ka meaʻai, nā mīkini meaʻai;
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













