| Inoa o ka meaʻai | ʻElemene Hoʻomehana Fryer ʻAila Tubular |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, a pēlā aku. |
| ʻAno | Hoʻopilikino ʻia |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Fryer |
| Ka lōʻihi o ka paipu | 300-7500mm |
| Kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| ʻO ka mea hoʻomehana JINGWEI ka mea hana ʻoihana paipu hoʻomehana hohonu hohonu, loaʻa iā mākou ma mua o 25 mau makahiki ma ka paipu hoʻomehana uila i hana maʻamau ʻia.Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka mana o ka mea hoʻomehana fryer e like me nā koi. ʻO ke poʻo paipu e hoʻohana pinepine ai mākou i ka flange, nā mea flange he kila kila a keleawe paha kā mākou. | |
ʻO ka Tubular Oil Fryer Heating Element kahi ʻāpana koʻikoʻi o ka mīkini palai, hiki ke kōkua iā mākou e kāohi i ka mahana o ka umu a hoʻokō i ka palai wikiwiki ʻana i nā meaʻai. Ua hoʻolālā kūikawā ʻia ka mea hoʻomehana hohonu fryer i nā ʻano like ʻole e like me nā koi o ka mea kūʻai aku.
Ma waho aʻe o ka hiʻohiʻona kupaianaha o ka pono kiʻekiʻe a me ka wikiwiki, he nui nā pono ʻē aʻe o ka Tubular Oil Fryer Heating Element.
ʻO ka mea mua, ʻoi aku ka paʻa o ka hana hoʻomehana e hōʻoia i ka loli ʻole o ka mahana o ka aila i loko o ka pae i makemake ʻia, a ʻoi aku ka paʻa a me ka hilinaʻi o ka maikaʻi o ka meaʻai palai;
ʻO ka lua, hiki iā ia ke hōʻemi i ka hoʻohana ʻana i ka ikehu o ka mīkini, i hiki ai iā mākou ke hana i ka meaʻai i ka manawa like e hiki ai ke lilo i mau kumuwaiwai aloha kaiapuni; ʻOi aku ka nui, hiki i ka mea hoʻomehana hohonu fryer ke hōʻemi i kā mākou hoʻohana ʻana i ka wahie, i hiki ai iā mākou ke mālama i nā kumukūʻai hou aʻe a hoʻonui i ka pono waiwai.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














