Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | ʻElemene Hoʻomehana Evaporator Aluminum Tubular no ka Defrosting |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 4.5mm, 6.5mm, a pēlā aku. |
| ʻAno | i hoʻopilikino ʻia |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia | 750MOhm |
| Hoʻohana | Mea Hoʻomehana Defrost Alumini |
| Ka lōʻihi o ka paipu | 300-7500mm |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 700-1000mm (maʻamau) |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| ʻO kaʻElemene Hoʻomehana EvaporatorHana ʻia ia me ka paipu alumini 4.5mm, hiki ke kulou ke ʻano o ka mea hoʻomehana e like me nā koi o ka mea kūʻai aku, hiki ke koho ʻia ka pūʻolo i hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke, hoʻohana nui ʻia no ka hoʻoheheʻe ʻana i ka friji. I kēia manawa, ua hana mākou i kekahi maumea hoʻomehana hoʻoheheʻe aluminiʻoi aku ka nui i lawe ʻia aku i ʻAigupita a me nā ʻāina ʻē aʻe o ka Hikina Waena, inā pono ʻoe e hoʻokaʻaʻike mai iā mākou. | |
Hoʻonohonoho Huahana
ʻO kapaipu hoʻomehana aluminiHoʻohana ʻia ka paipu alumina ma ke ʻano he mea lawe, a ua kau ʻia ke kaula hoʻomehana silicon rubber (pale i ka mahana 150 ℃) ma luna o ka paipu alumini i hana ʻia me nā ʻano like ʻole o nā ʻāpana hoʻomehana uila. Wahi a ke anawaena o waho o ka paipu alumini, hiki ke hoʻokaʻawale ʻia i ʻelua ʻano: Ф4.5 a me Ф6.35, me ka hana sila maikaʻi, ka hoʻoili wela wikiwiki a me ka hana maʻalahi.
ʻO kamea hoʻomehana hoʻoheheʻe tubular aluminiHe kūpono no ka hoʻomehana ʻana i loko o kahi ʻano me ka uila i helu ʻia ma lalo o 250V, 50-60HZ, ka haʻahaʻa pili ≤90%, a me ka mahana ambient -30℃--+50℃. Hoʻopuka koke ia i ka wela, like a palekana, a hoʻohana nui ʻia i ka hoʻoheheʻe ʻana i nā pahu hau, nā pahu hau a me nā lako hoʻohau ʻē aʻe.
ʻIkepili loea
1. Ke kūpaʻa ʻana i ka pale wela: Ma hope o ka hoʻomoʻa ʻana i ka wai no 24 mau hola, ke kūpaʻa ʻana i ka pale wela ≥100MΩ, ma hope o ka hoʻomoʻa ʻana no 30 mau minuke, ke kūpaʻa ʻana i ka pale wela ≥20MΩ;
2. Ke kū'ē uila: Ma hope o AC2000V, e hoʻonohonoho i ke au i 10mA, ma hope o ka hoʻāʻo kū'ē uila 2s, aia he ʻelima mau manawa o ka haki ʻana a me ka hanana flashover;
3. Ke au kahe: ke au kahe ≤0.5mA; 1.15 manawa o ka mana i helu ʻia.
4. Ka ʻokoʻa o ka mana: ʻo ka mana i helu ʻia ma lalo o ke ana i helu ʻia he +5% ~ 10% o ka waiwai i helu ʻia;
5. Ikaika alakaʻi: Ma hope o ka hoʻāʻo tensile 100N, ʻaʻohe hemahema o ka neʻe ʻana a i ʻole ka haki ʻana o ka ʻāpana alakaʻi
Hoʻohana Huahana
JINGWEI Wokshop
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













