| Inoa o ka meaʻai | ʻElemene Hoʻoheheʻe ʻana i ka Tube Heater no ka Evaporator |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, a pēlā aku. |
| ʻAno | Pololei, ʻano U, ʻano W, a pēlā aku. |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Hoʻoheheʻe |
| Mea paipu | SS304, SS312, a pēlā aku. |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | Hoʻopilikino ʻia |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| Hiki ke koho ʻia kā mākou anawaena o ka paipu hoʻomehana hoʻoheheʻe 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, a pēlā aku. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ke kikoʻī o ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe e like me nā koi o ka mea kūʻai aku. Hiki ke hoʻoheheʻe ʻia ka paipu hoʻomehana hoʻoheheʻe a e ʻōmaʻomaʻo ʻeleʻele ke kala o ka paipu ma hope o ka hoʻoheheʻe ʻana. | |
Ua hoʻolālā ʻia ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe no ka hoʻoheheʻe ʻana i nā ʻano paʻakikī like ʻole o ka pahu hau a me ka pahu hau. Ua hoʻohana ʻia ke kila kila ma ke ʻano he mea kumu. ʻO kēlā me kēia ʻano e like me nā koi o ka mea hoʻohana. Hoʻoheheʻe maikaʻi ʻia kēia mau waiwai o ka huahana, He maikaʻi loa ke kūpaʻa insulating, kūpaʻa i ka corrosion, kū'ē a pau. He palekana a hilinaʻi hoʻi ka paipu hoʻomehana hoʻoheheʻe e lawe i ka hana pale pulu i hoʻopaʻa ʻia o ka hopena i loaʻa ka palapala sila aupuni.
E hilinaʻi i nā mea hoʻomehana hoʻoheheʻe hau i hoʻolālā pono ʻia no nā pahu hau pāʻoihana a me nā evaporators e hāʻawi i ka maikaʻi loa o ka papa, ka hoʻopilikino a me ka palekana e hōʻoia i nā hopena hoʻoheheʻe maikaʻi i nā wahi hau paʻa.
1. Hoʻopili ʻia ka ʻElemene Hoʻomehana Hoʻoheheʻe i loko o ka Pahu Hau, ka Pahu Hau, ka Evaporator, ka Unit Cooler, a me ka Condenser.
2. ʻO ka mea hana o ka paipu he Incoloy840, 800, kila kila 304, 321, 310S, alumini.
3. ʻO ke anawaena o ka paipu he 6.5 mm, 8 mm, 8.5mm, 9mm, 10mm, 11mm & 12mm, 14mm, 16mm a pēlā aku.
4. Mahana ambient: -60°C ~ +125°C
5. Kiʻekiʻe-anakahi uila ma ka hoʻāʻo: 16,00V/ 5S
6. Paʻa o ka hopena pili: ≥50N
7. Neoprene i hoʻoheheʻe ʻia i ka mahana kiʻekiʻe
8. Hiki ke hana ʻia i ka lōʻihi kūpono
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














