| Inoa o ka meaʻai | ʻElemene Hoʻomehana Tubular Finned Strip |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, a pēlā aku |
| ʻAno | Pololei, ʻano U, ʻano W, a i ʻole i hoʻopilikino ʻia |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Finned |
| Kikowaena | Poʻo laholio, flange |
| Ka lōʻihi | Hoʻopilikino ʻia |
| Nā ʻāpono | CE, CQC |
| ʻO ke ʻano oʻāpana hoʻomehana tubular finnedhe pololei, U, W, a me kekahi ʻano maʻamau kūikawā. Hiki ke koho ʻia ke anawaena o ka paipu he 6.5mm a i ʻole 8.0mm, hiki ke hoʻopaʻa ʻia ke poʻo paipu i ka flange a i ʻole ke sila ʻia e ke poʻo laholio.ʻElemene hoʻomehana Finnedua hoʻopilikino ʻia ka nui e like me nā koi a ka mea kūʻai aku. | |
ʻO ka paipu hoʻomehana ʻiliʻO nā mea hana e komo pū ana me ke kila kila kiʻekiʻe, ka pauka magnesium oxide i hoʻololi ʻia, ka uea alloy electrothermal kū'ē kiʻekiʻe, ka poho wela kila kila, e nā lako hana holomua a me ka ʻenehana, a me ka hoʻokele maikaʻi koʻikoʻi, e like me nā koi o ka mea hoʻohana no ka hoʻolālā kūpono, maʻalahi e hoʻouka a hoʻohana. Nui nā ʻano onā paipu hoʻomehana ea ʻili, me ka ʻōwili ʻōwili ʻia, ka ʻōmole ʻōwili i hoʻopili ʻia a me nā ʻano ʻē aʻe, e hoʻokō i nā pono o nā ʻano like ʻole. nā hiʻohiʻona noi
1. ʻO ka hoʻomehana ʻana o nā mea kemika i loko o ka ʻoihana kemika, ka maloʻo ʻana o kekahi mau pauka ma lalo o kekahi kaomi, ke kaʻina hana kemika a me ka maloʻo ʻana o ka jet e hoʻokō ʻia enā paipu hoʻomehana uila ʻili.
2. Ka hoʻomehana ʻana o ka hydrocarbon, me ka ʻaila maka petroleum, ka ʻaila kaumaha, ka ʻaila wahie, ka ʻaila thermal, ka ʻaila lubricating, ka paraffin.
3. Ka wai hana, ka mahu wela loa, ka paʻakai heheʻe, ke kinoea naikokene (ea), ke kinoea wai a me nā wai ʻē aʻe e pono ai ke hoʻomehana ʻia.
4. Ma muli o ke ʻano pahū-pahū holomua o kaʻāpana hoʻomehana uila finned, hiki ke hoʻohana nui ʻia nā lako i nā kemika, ka pūʻali koa, ka ʻaila, ke kinoea kūlohelohe, nā kahua ma waho, nā moku, nā wahi eli a me nā wahi pahū ʻē aʻe.
ʻO kamea hoʻomehana ea ʻōwilihoʻohana nui ʻia i ka hana mīkini, kaʻa, ka lole, ka meaʻai, nā mīkini home a me nā ʻoihana ʻē aʻe, ʻoi aku hoʻi i ka ʻoihana ea a me ka pale ea. Wahi a nā hōʻike, ʻo kapaipu hoʻomehana ʻilihe mea maikaʻi loa ia i ka hoʻomehana ʻana i ka ʻaila a me ka ʻaila wahie.Nā mea hoʻomehana ea ʻilihoʻohana nui ʻia i ka ʻoihana a me ka ʻoihana kemika, kahi mea maopopo i nā mea āpau. He mea pono loa ke koho ʻana o nā ʻōmole fin, koho i kahi maikaʻinā paipu hoʻomehana finno nā mea kūʻai aku he mea paʻakikī loa ia, a i ʻole ke kumukūʻai maikaʻi e kūʻai i nā huahana maikaʻi ʻole, kūʻai i kahi kūpono a ʻaʻole kūpono no ka hoʻohana ʻana i kā lākou lako ponoʻī, pehea e koho ai i kahi mea kūʻai haʻahaʻanā mea hoʻomehana fin.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















