| Inoa o ka meaʻai | ʻElemene Hoʻomehana Hoʻokomo Kinoea |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Mea paipu | 8.5mm |
| Ka lōʻihi | E nānā i ka papa ma lalo |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Uila uila | 110-480V, i hoʻopilikino ʻia |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Hoʻoluʻu |
| Mea paipu | SS201, SS304, a i ʻole i hoʻopilikino ʻia |
| Mea Flange | SS201, SS304, a i ʻole i hoʻopilikino ʻia |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| ʻO kā mākou lōʻihi o ka paipu hoʻomehana flange wai hoʻokomo maʻamau he L-200mm, L-230mm, L-250MM, L-300MM, a pēlā aku. ʻO ka nui o ka flange i loaʻa iā mākou ʻo DN40 a me DN50. Ma mua o ka nīnau ʻana, pono ʻoe e hoʻouna mai iā mākou i ka lōʻihi o ka paipu a me ka nui o ka flange, hiki ke hoʻopilikino ʻia kekahi lōʻihi kūikawā a me ke anawaena paipu kūikawā e like me ka mea e pono ai. | |
Hoʻohana ʻia ka mea hoʻomehana hoʻoluʻu tubular no ka aneane o nā ʻano mea hoʻomehana āpau. He maʻalahi lākou e hana a hōʻike i ke kūpaʻa mechanical kiʻekiʻe loa a me nā waiwai uila i ka manawa like. Hoʻohālikelike ʻia ka mea hoʻomehana tubular screw-in no ka hoʻohana ʻana i nā wai, no ka laʻana, ka wai. ʻO ka mea hoʻomehana tubular Finned no nā keʻena hoʻomehana ea a i ʻole nā tunnels. He maʻalahi ka hoʻouka ʻana, ka hoʻokele a me ka mālama ʻana i ka mea hoʻomehana Flange. Hoʻolālā kū hoʻokahi e like me kāu koi. No ke kaiapuni corrosive, ʻoi aku ka maikaʻi o ka mea hoʻomehana tubular titanium. Loaʻa ka sleeving teflon hou.
* Inā he mau koi kūikawā kāu, hiki iā mākou ke hoʻopilikino no ʻoe.
1. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka nui, ka lōʻihi, ke anawaena paipu, ka mana a me ke volta e like me ka mea i koi ʻia
2. kūpono ka flange i ka pahu wai maʻamau a i ʻole kāu pahu hoʻomehana ponoʻī
3. Loaʻa i ka ʻili kila kila ka electropolish
4. Hāʻawi ʻia me ka mea holoi sila silicon i maʻalahi a pale wai
He mea hoʻomehana paʻa a kūpono hoʻi ka mea hoʻomehana hoʻokomo kila kila kila i hoʻohana pinepine ʻia i nā noi hoʻomehana wai. Loaʻa iā ia ke kūpaʻa kiʻekiʻe i ka pala a hiki ke hana i nā mahana kiʻekiʻe, e kūpono ana no ka hoʻohana ʻana i nā ʻoihana a me nā ʻoihana.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














