| Inoa o ka meaʻai | ʻElemene Hoʻomehana Tubular Fryer Hohonu Kila |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, a pēlā aku. |
| ʻAno | Hoʻopilikino ʻia |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Fryer |
| Ka lōʻihi o ka paipu | 300-7500mm |
| Kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| ʻO ka mea hoʻomehana JINGWEI ka mea hana ʻoihana paipu hoʻomehana hohonu hohonu, loaʻa iā mākou ma mua o 25 mau makahiki ma ka paipu hoʻomehana uila i hana maʻamau ʻia.Ka mana oʻāpana hoʻomehana ʻaila fryerhiki ke hoʻopilikino ʻia e like me nā koi. ʻO ke poʻo paipu e hoʻohana pinepine ai mākou i ka flange, nā mea flange he kila kila a keleawe paha kā mākou. | |
Nā mea hoʻomehana tubular fryer hohonu kila kilahe mau mea hoʻomehana uila cylindrical me ʻelua mau poʻo hoʻomehana. Pale ʻia me ka ʻūpā kila kila. Hoʻohana nui ʻia nā mea hoʻomehana poʻo pālua e hoʻomehana i nā mea paʻa, e like me nā papa hoʻomehana mīkini hoʻoheheʻe injection a i ʻole nā mea hana like ʻole, a hiki ke hoʻohana ʻia nā mea hoʻomehana poʻo pālua e hoʻomehana i ka wai a i ʻole ke kinoea ma lalo o kekahi mau kūlana. ʻO ke koho ʻana o ka ʻenehana e pili ana i nā kikoʻī loea e pono ai a me ka noi. Ke kānalua ʻoe i ka huahana āu e pono ai, e paipai mākou i ka hopena maikaʻi loa nāu e like me kāu mau pono. Hoʻopilikino ʻia nā mea hoʻomehana tubular i nā ʻano like ʻole e hoʻokō i nā koi o ka mea kūʻai aku no ka hoʻokomo pololei ʻana i nā wai e like me ka wai, ka ʻaila, nā mea hoʻoheheʻe a me nā hopena hana, nā mea hoʻoheheʻe ʻia, a me ka ea a me nā kinoea.
1. Hāʻawi mākou i nā hiʻohiʻona maʻamau a me nā hiʻohiʻona i hoʻopilikino ʻia
2. Hāʻawi mākou i nā anawaena paipu like ʻole e like me 6 mm, 8 mm, 11 mm, 12.5mm, 16mm & 18mm
3. Hāʻawi mākou i nā mea ʻokoʻa like ʻole no ka ʻūpā. Hiki ke loaʻa i nā mea like ʻole e like me Incoloy 800, SS 304, SS 321, SS 316, Copper & Titanium
4. Hāʻawi mākou i nā ʻano like ʻole e like me ke koi a ka mea kūʻai aku: ka mea hoʻomehana hoʻoluʻu me ka flange a i ʻole ka wili, ka mea hoʻomehana hōʻoia pahū
5. Loaʻa nā koho kikowaena like ʻole
6. Loaʻa nā ʻano a me nā nui like ʻole
7. Paʻa a ʻoi aku ka lōʻihi o ke ola
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














