| Inoa o ka meaʻai | Mea Hana Pale Hoʻomehana Lahopa Silicone |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| ʻAno | ʻehā huinahā, suqare, poepoe, kekahi ʻano kūikawā |
| Uila uila | 12V-230V |
| Mana | ʻAʻole hiki ke ʻoi aku ma mua o 2.5W no kenimika² |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | Pale Hoʻomehana Lahopa Silicone |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 500mm, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Hoʻopili 3M | hiki ke hoʻohui ʻia |
| Nā ʻāpono | CE |
| ʻO JINGWEI HEATER ka mea hana pad hoʻomehana silicone rubber, ʻoi aku ma mua o 20 mau makahiki ma ke ʻano maʻamau o ka mea hoʻomehana, hiki ke hoʻopilikino ʻia ka nui a me ke ʻano o ka pad hoʻomehana silicone. Hiki ke hoʻohui ʻia ka mea hoʻomehana silicone rubber me ka 3M a me ka mana wela. Inā makemake ʻoe ʻaʻole e ʻoi aku ka mahana o ka moena hoʻomehana silicone ma mua o ka mahana hoʻohana kiʻekiʻe i hoʻonohonoho ʻia, hiki iā ʻoe ke hoʻohui wale i kahi palena mahana, e haʻahaʻa loa ke kumukūʻai ma mua o ka mana wela. Inā ʻoe e hoʻomalu i ka mahana o ka moena hoʻomehana silicone i nā pae, e kūpono ka mea hoʻomalu mahana ma mua o ka palena mahana. A ʻo ka mea hoʻomehana laholio silicone he ʻelua ʻano o ka kaohi mahana, ʻo kekahi ka kaohi mahana manual (ʻo ka pae mahana he 0-80 ℃ a me 30-150 ℃), ʻo kekahi ka kaohi mahana kikohoʻe (ʻo ka pae mahana he 0-200 ℃), hiki i kēia ke hoʻololi i ka mahana, a hiki ke hoʻololi ʻia ka kaohi kikohoʻe i ka manawa. | |
Hiki i nā pā hoʻomehana laholio silicone ke hāʻawi i ka nui o ka watt me ka mālama ʻana i ka maʻalahi. Hiki ke hoʻokahe ʻia ka wela i kahi e pono nui ai.
Hiki i kēia mea hoʻomehana laholio silicone ke hoʻomaikaʻi i ka hoʻoili wela, hoʻolalelale i ka hoʻomehana mua ʻana a hōʻemi i nā koi mana. ʻOiai he liʻiliʻi ka mea e hoʻokaʻawale i nā ʻāpana mai nā ʻāpana, wikiwiki a maikaʻi hoʻi ka hoʻoili wela.
ʻO ka ikaika a me ka maʻalahi o ka mea hoʻomehana silicone rubber i hoʻoikaika ʻia e ke aniani fiber. ʻO ke kūkulu ʻana o ka mea hoʻomehana silicone rubber e hana i kahi mea hoʻomehana lahilahi loa, e kūpono ai no nā noi kahi i kaupalena ʻia ai ka wahi. Hāʻawi nā pads hoʻomehana silicone rubber i ka hana paʻa a hiki ke hāʻawi i ka wattage ʻoi aku ma mua o nā mea hoʻomehana uila polyimide.
1) Nā lako hoʻoili wela;
2) Kāohi i ka condensation i loko o nā motika a i ʻole nā keʻena mea hana;
3) Kāohi ʻana i ka hau a i ʻole ka condensation i loko o nā hale i loaʻa nā lako uila, no ka laʻana: nā pahu hōʻailona kaʻa, nā mīkini haʻi kālā aunoa, nā panela hoʻomalu mahana, nā hale valve hoʻomalu kinoea a wai paha
4) Nā kaʻina hana hoʻopili hui
5) Hoʻomehana kaʻina hana Semiconductor
6) Nā lako hana meaʻai
7) Nā mea hoʻomehana ʻenekini mokulele a me ka ʻoihana aerospace
8) Nā pahu a me nā kīʻaha ʻē aʻe a me ka kaohi ʻana i ka viscosity a me ka mālama ʻana i ka asphalt
9) Nā lako lapaʻau e like me nā mea kālailai koko, nā mea hanu lapaʻau, nā mea hoʻomehana paipu hoʻāʻo, a pēlā aku.
10) Hoʻōla ʻana i nā laminates plastik
11) Nā mea hana kamepiula e like me nā mīkini paʻi laser, nā mīkini kope
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314



