| Inoa o ka meaʻai | Mea Hoʻomehana Pāpale Drainpipe Hala Silicone |
| Mea Hana | ʻO ka laholio silikona |
| Ka laulā | 20mm, 25mm, 30mm, a pēlā aku. |
| Ka lōʻihi o ka hoʻomehana ʻana | 0.5M-20M, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 1000mm, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Waihoʻoluʻu | keʻokeʻo, hina, ʻulaʻula, polū, a pēlā aku. |
| MOQ | 100 ʻāpana |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | Mea hoʻomehana paipu hoʻokahe |
| Palapala hōʻoia | CE |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| ʻO kamea hoʻomehana kaula hoʻokahe waihiki ke hoʻohana ʻia no ka laina paipu a hiki ke hoʻohana ʻia hoʻi e hoʻoheheʻe i ka duct ea o ka chiller. ʻO ka laulā o ke kāʻei o kamea hoʻomehana paipu hoʻokaheʻO ke kāʻei he 20mm, 25mm, 30mm a pēlā aku. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka lōʻihi mai 1M a 20M, hiki ke hoʻopilikino ʻia kekahi lōʻihi ʻē aʻe e like me nā koi. ʻO kakāʻei hoʻomehana hoʻokahe siliconehiki ke hana ʻia he 20W no ka mika, 30W no ka mika a i ʻole 40W no ka mika; Inā pono ʻoe e hoʻopilikino ʻia i nā mana ʻē aʻe, e ʻoluʻolu e hoʻokaʻaʻike mai iā mākou ma mua. | |
Mea hoʻomehana kaula hoʻoheheʻe waiHe mea kaulana a kūpono hoʻi ke kaulahao no ka pale ʻana i nā paipu a me ka hoʻonā pale hau.Mea hoʻomehana laina hoʻokahehe pōkole ka gradient mahana, he lōʻihi ka paʻa ʻana o ka thermal, kūpono no ka hoʻohana lōʻihi, a hoʻohana i ka wela liʻiliʻi (mana uila) ma mua o ka hoʻomehana uila.
Nā pono o kahiuwea hoʻomehana hoʻokahee komo pū me ka pono wela nui, ka hoʻohana ʻana i ka ikehu haʻahaʻa, ka maʻalahi o ke kūkulu ʻana a me ke kau ʻana, ka maʻalahi o ka hoʻolālā, ka nele o ka haumia, ke ola lawelawe lōʻihi, a me nā mea hou aku. I mea e hoʻokō ai i nā koi hana maʻamau o ka hoʻomehana ʻana, ka insulation, a i ʻole ka anti-freeze, hana ia ma ka hāʻawi ʻana i kahi nui o ka wela ma o ka media tracing wela a me ka hoʻohui ʻana i ka nalowale o ka pipeline tracing wela ma o ka hoʻololi wela pololei a ʻaʻole pololei paha.
Ma hope o ka holo ʻana o ka mea hoʻolulu no kekahi manawa, e paʻa ana nā ʻaoʻao peʻahi a pono e hoʻoheheʻe ʻia e hoʻokuʻu i ka wai i hoʻoheheʻe ʻia mai ka hale waihona ma o ka paipu hoʻokahe. I ka wā o ke kaʻina hana hoʻokahe, e paʻa pinepine ka wai i loko o ka paipu hoʻokahe no ka mea aia kekahi hapa o ka pae wai i loko o ka waihona anu. ʻO nā ala ʻelua e pale aku ai i kēia, ʻo ia ke kau ʻana i nā uea hoʻomehana i loko o nā paipu hoʻokahe a hoʻomehana i nā paipu hoʻokahe e ʻae i ka wai e hoʻokuʻu mālie ma hope o ka hau ʻana.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














