Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | Mea Hoʻomehana Paipu Hoʻokahe Silicone Rubber |
| Mea Hana | ʻO ka laholio silikona |
| Ka nui | 5*7mm |
| Ka lōʻihi o ka hoʻomehana ʻana | 0.5M-20M |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 1000mm, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Waihoʻoluʻu | keʻokeʻo, hina, ʻulaʻula, polū, a pēlā aku. |
| MOQ | 100 ʻāpana |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | Mea hoʻomehana paipu hoʻokahe |
| Palapala hōʻoia | CE |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| ʻO ka mana o ka Silicone Rubber Drain Pipe Heater he 23W / M, hiki ke hana ʻia nā mana ʻē aʻe, e like me 20W / M, 50W / M, a pēlā aku. A ʻo ka lōʻihi omea hoʻomehana paipu hoʻokahehe 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, a pēlā aku. Hiki ke hana ʻia ka lōʻihi loa he 20M. ʻO ka pūʻolo omea hoʻomehana laina hoʻokahehoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke hoʻoili, ka nui o ka ʻeke i hana ʻia ma ka papa inoa ma mua o 500pcs no kēlā me kēia lōʻihi. | |
Hoʻonohonoho Huahana
ʻOiai i ke ʻano ʻino loa, ua hana ʻia ke kaula hoʻomehana paipu hoʻokahe silicone rubber e mālama i kāu mau paipu hoʻokahe a hāʻawi i ka hana kiʻekiʻe. Loaʻa i nā mea hoʻomehana hoʻokahe nā ʻano insulating a me ka pale wai maikaʻi loa e hāʻawi ana i ka hana hilinaʻi i ka makahiki holoʻokoʻa. Hana ʻia kēia mea hoʻomehana e hoʻomehana hou i kāu mau paipu wai anuanu metala a plastik paha, no laila hiki iā ʻoe ke aloha aku i ka pilikia o nā paipu hau.
ʻO kekahi o nā pono nui o nā mea hoʻomehana paipu hoʻokahe ʻo ia ko lākou hiki ke hoʻololi, kahi e maʻalahi ai ke kau ʻana iā lākou ma nā ʻano paipu hoʻokahe like ʻole. ʻO kāna hoʻolālā hiki ke hoʻololi ʻia e hōʻoia i kahi kūpono paʻa, e hōʻemi ana i ka nalowale o ka wela a hoʻonui i ka pono a puni. Hiki iā ʻoe ke pale maʻalahi i kāu mau paipu a palekana me ka ʻike ʻaʻole pono ka hōʻiliʻili hau i nā hoʻoponopono paipu pipiʻi hou me nā ʻano hoʻonohonoho maʻalahi.
Nā Hiʻohiʻona Huahana
1. Hoʻolālā pale wai:e hōʻoia i ka hiki i ke kāʻei hoʻomehana ke hana palekana i kahi kaiapuni pulu, e pale aku i ka pōʻai pōkole a me ka hōʻino.
2. Mea hoʻokaʻawale papa pālua: hāʻawi i ka palekana palekana hou aʻe, hōʻemi i ka pilikia o ka liki ʻana o ke au.
3. Nā hono i hoʻoheheʻe ʻia:E hōʻoia i ka maikaʻi o ke sila ʻana a me ke kūpaʻa o ka ʻāpana hoʻohui o ke kāʻei hoʻomehana.
4. Mea hoʻokaʻawale laholio silicone: kūpono no kahi ākea o ka mahana, mai -60℃ a i +200℃, kūpono no nā ʻano kaiapuni ʻino like ʻole.
5. Mea hoʻomehana kino: hoʻohana pinepine ʻia ka nickel-chromium a i ʻole ke keleawe-nickel alloy, he maikaʻi ka conductivity uila a me ke kūpaʻa wela kiʻekiʻe kēia mau mea.
Kiʻi Hale Hana
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














