| Inoa o ka meaʻai | Mea Hoʻomehana Hoʻokahe Lumi Anu Silicone Rubber Defrosting |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Ka nui | 5*7mm |
| Ka lōʻihi | 0.5M-20m |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | Mea hoʻomehana laina hoʻokahe |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 1000mm |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| Nā ʻāpono | CE |
| ʻO ka lōʻihi o ka mea hoʻomehana hoʻokahe lumi anu he 0.5m, 1.0m, 1.5m, 2m, 3m, 4m, 5m, a pēlā aku, hiki ke hana ʻia ka mana he 40W / M a me 50W / M, ʻo ka lōʻihi o ke uea kēpau he 1000mm. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka lōʻihi o ka mea hoʻomehana paipu hoʻokahe, ka mana a me ke uila e like me nā koi o ka mea kūʻai aku, loaʻa iā mākou nā waihona o ka mea hoʻomehana laina hoʻokahe 220V, a ʻo ka mana he 40W / M. | |
Hoʻomehana wikiwiki a like ka mea hoʻomehana hoʻokahe silicone rubber, hana insulation hilinaʻi, maʻalahi ikaika, pili pololei a pili loa me nā lako hoʻomehana, hana wai maikaʻi, kūpaʻa i ka makū a me ka palaho kemika, kūlana paʻa, ʻaʻole maʻalahi e ʻelemakule, hiki ke hoʻohana ʻia i ka makahiki āpau. Kūpono no nā ʻano pahu hau a pau, nā mea pono hoʻomaʻalili no ka hoʻoheheʻe ʻana i nā paipu.
Nā waiwai kūkulu:
(1) ʻO ka mea nui i haku ʻia me ka uea nickel-chromium alloy a me ka mea hoʻokaʻawale silicone rubber, hoʻomehana wikiwiki, hoʻokō wela kiʻekiʻe a me ke ola lawelawe lōʻihi.
(2) ʻO ke aniani ʻaʻole alkali fiber core wili uila hoʻomehana uea, ʻo ka insulation nui he silicone rubber, maikaʻi ke kūpaʻa wela, a hilinaʻi ka hana insulation.
(3) He kūlou maikaʻi loa, hiki ke hoʻopili pololei ʻia i nā lako hoʻomehana, pili maikaʻi, hoʻomehana like.
1. Kū'ē maika'i i ka mahana. Ho'ohana ka mea holo'oko'a i ka laholio silicone e like me ka insulation a me ka mea conductivity thermal (me ke kaula mana), a'o ka mahana hana he -60 a +200°C.
2. ʻO ka hoʻokele wela maikaʻi: Ma o ka hanauna o ka wela, ka hoʻokele wela pololei, ka pono wela kiʻekiʻe, ka hoʻomehana pōkole e hoʻokō ai i ka hopena.
3. Hana uila hilinaʻi: Ke haʻalele kēlā me kēia kāʻei hoʻomehana uila i ka hale hana, hala ia i ke kūpaʻa DC koʻikoʻi, ke ana uila kiʻekiʻe i hoʻokomo ʻia a me ka hoʻāʻo pale ʻana i ka insulation e hōʻoia i ka maikaʻi.
4. ʻAno ikaika, maʻalahi a maʻalahi hoʻi e kūlou; I hui pū ʻia me ka ʻāpana huelo anu holoʻokoʻa, ʻaʻohe wahi hoʻopaʻa. ʻAno kūpono, maʻalahi hoʻi e hoʻouka.
5. Hoʻolālā ikaika: ua hoʻoholo ʻia ka lōʻihi o ka hoʻomehana, ka lōʻihi o ke kēpau, ka uila i helu ʻia a me ka mana e ka mea hoʻohana.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













