Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | Kāʻei Hoʻomehana Paipu Hoʻoheheʻe Silicone Rubber |
| Mea Hana | ʻO ka laholio silikona |
| Ka laulā o ke kāʻei | 14mm, 20mm, 25mm, 30mm, a pēlā aku. |
| Ka lōʻihi o ke kāʻei | 2 kapuaʻi, 3 kapuaʻi, 4 kapuaʻi, 5 kapuaʻi, 6 kapuaʻi, a pēlā aku. |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 1000mm, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Waihoʻoluʻu | keʻokeʻo, hina, ʻulaʻula, polū, a pēlā aku. |
| MOQ | 100 ʻāpana |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | Mea hoʻomehana paipu hoʻokahe |
| Palapala hōʻoia | CE |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| Hana ʻia ke kāʻei hoʻomehana pipeline hoʻokahe no ka laholio silicone, a ʻo ke kala o ke kāʻei he ʻulaʻula, uliuli a me ka hina. Hiki ke hana ʻia ka laulā o ke kāʻei he 14mm, 20mm, 25mm a me 30mm, hiki ke hoʻopilikino ʻia ka lōʻihi o ke kāʻei 2ft, 3ft, 4ft, 5ft, 6ft, a pēlā aku. | |
Hoʻonohonoho Huahana
Kāʻei hoʻomehana paipu laholio siliconehe hopena hoʻomehana kūpono, palekana, maʻalahi e hoʻouka, kūpono loa no nā wahi e pono ai ka hoʻomehana, e like me ka hoʻoheheʻe ʻana o nā paipu.kāʻei hoʻomehana paipu hoʻokaheLoaʻa nā pono o ka mana kiʻekiʻe, ka hoʻomehana wikiwiki, ka pono wela kiʻekiʻe a me ke ola lōʻihi. ʻO ke kūpaʻa wela kiʻekiʻe loa o ka mea insulating omea hoʻomehana paipu hoʻokahe siliconeʻo 300 ° C, ʻo ka mahana lawelawe kiʻekiʻe loa o he 250 ° C, ʻo ka hewa mana o he 8%, ʻo ke kū'ē insulation o he ≥5 MΩ, ʻo ka ikaika compressive o he 1500v/5s a ʻo ke kū'ē uila o he 6KV.kāʻei hoʻomehana laina hoʻokahe defrostkūpono loa ia no nā wahi anuanu, ʻo kāna mau hana nui e komo pū me ka pale ʻana i nā paipu wai wela, ka hoʻoheheʻe ʻana, ka hau a me ka hau a pēlā aku. ʻO kona kūpaʻa wela kiʻekiʻe, ke kūpaʻa anu a me ke kūpaʻa ʻelemakule e kūpono ia no ka hana ʻana me nā pilikia mahana haʻahaʻa.
Hoʻohana Huahana
ʻO ka laholio silikonakāʻei hoʻomehana paipuMaikaʻi ka hana pale wai, hiki ke hoʻohana ʻia no nā wahi ʻoihana kinoea pulu a pahū ʻole a i ʻole nā paipu hoʻokolohua, ka hoʻomehana ʻana o ka pahu a me ka pahu, ka hoʻomehana a me ka insulation, hiki ke ʻōwili pololei ʻia ma luna o ka ʻāpana wela, maʻalahi ke hoʻonohonoho ʻana, palekana a hilinaʻi hoʻi. Kūpono no nā wahi anuanu, ʻo ka hana nui o ka pipeline a me nā mea kūikawā o ka lā.kāʻei hoʻomehana uila silicone rubberhe pale paipu wai wela, hoʻoheheʻe, hau a me ka hau. Loaʻa iā ia nā ʻano o ke kūpaʻa wela kiʻekiʻe, kūpaʻa anu kiʻekiʻe a me ke kūpaʻa ʻelemakule. ʻO kakāʻei hoʻomehana hoʻoheheʻe waihiki ke hoʻohana ʻia no ka compressor air conditioning, motor, submersible pump a me nā lako hana hoʻomehana kōkua ʻē aʻe; He ikaika loa ka ikaika dielectric o ke ʻano pale voltage kiʻekiʻe, a kūpono ia no ka hoʻomehana kōkua o nā voltage kiʻekiʻe a me nā motor pahū-proof.
Kiʻi Hale Hana
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














