| Inoa o ka meaʻai | ʻO ke kāʻei hoʻomehana fermentation silicone home brew no ka hana ʻana i ka pia |
| Mea Hana | laholio silikona |
| Ka lōʻihi o ke kāʻei | 900mm, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Ka laulā o ke kāʻei | 14mm, 20mm |
| Ka lōʻihi o ke kaula mana | 1900mm |
| Pākuʻi | USA, UK, Euro, a me nā plug ʻē aʻe |
| Thermostat | hiki ke hoʻohui ʻia |
| Hoʻomāmā | hiki ke hoʻohui ʻia |
| Palapala hōʻoia | CE |
| Hoʻohana | hana pia home |
| 1. ʻO ka mea hoʻomehana hana pia home kā mākou mea hoʻomehana maʻamau, 14mm a i ʻole 20mm ka laulā o ke kāʻei a me 900mm ka lōʻihi o ke kāʻei, hoʻohana ʻia no ka hana pia home. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ke plug e like me kou ʻāina. 2. Loaʻa i kā mākou mea kūʻai aku hoʻokahi mea hoʻomehana pia me 1-2 mau ʻāpana mahana, a ʻo ka paʻamau o ka ʻōpala huahana i hoʻokahi kāʻei hoʻomehana a me hoʻokahi ʻeke moakaka. Inā ʻoi aku ka nui ma mua o 500pcs, hiki iā ʻoe ke hoʻopilikino i ka pahu a i ʻole ka ʻōpala kāleka kala. 3. Hiki ke hoʻohui ʻia ke kāʻei hoʻomehana pia i ka dimmer a i ʻole thermostat, hiki ke hoʻoponopono wale ʻia ka dimmer i ka mana e kāohi i ka mahana o ke kāʻei, e ʻoi aku ka maikaʻi o ka thermostat ma mua o ka dimmer a e ʻoi aku ke kiʻekiʻe o ke kumukūʻai, hiki iā ʻoe ke koho i kēia ma hope o kāu mākeke. | |
E hoʻomehana mālie ka mea hoʻomehana hoʻomoʻa ʻana o ke kāʻei hoʻomehana brewing i kāu mea hoʻomoʻa me ka ʻole o ka hana ʻana i nā wahi wela nui. Ua koho pinepine ʻia nā kāʻei hoʻomehana brew ma mua o nā pads hoʻomehana no ka mea ʻo ka hoʻoponopono wale ʻana i ke kiʻekiʻe o ke kāʻei ma ka mea hoʻomoʻa e hoʻonui a hoʻemi paha i ka hoʻoili wela. He mea pono loa lākou no nā ipu liʻiliʻi.
No nā hopena maikaʻi loa, ua hoʻopili ʻia ka mea hoʻomehana pia me kahi mea hoʻomalu mahana i hiki ke hoʻomehana ʻia ke hāʻule ka fermentation ma lalo o ka waiwai i hoʻonohonoho ʻia. Inā ʻoe e hoʻohana i kahi keʻena fermentation a i ʻole kekahi ʻano hoʻoluʻolu ʻē aʻe, hiki i ka mea hoʻomalu mahana ke hoʻololi ma waena o ka hoʻomehana a me ka hoʻoluʻolu e like me ka mea e pono ai.
1. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka lōʻihi a me ka laulā o ka mea hoʻomehana pia, ʻo ka mana ma kahi o 20-30W a ʻo ka volta he 110-230V;
2. Ma hope o nā pono o ka mākeke, hiki ke hoʻohui ʻia ka dimmer, thermostat a me ke kaha wela;
3. Loaʻa iā mākou nā plug like ʻole no ke koho ʻana.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.















