Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | Uea Hoʻomehana Silicone no ka Frame Puka |
| Mea Hoʻokaʻawale | ʻO ka laholio silikona |
| Anawaena uea | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, a pēlā aku. |
| Ka lōʻihi o ka hoʻomehana ʻana | i hoʻopilikino ʻia |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 1000mm, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Waihoʻoluʻu | keʻokeʻo, hina, ʻulaʻula, polū, a pēlā aku. |
| MOQ | 100 ʻāpana |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | uea hoʻomehana hoʻoheheʻe |
| Palapala hōʻoia | CE |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka Silicone Heating Wire no ka lōʻihi o ka Door Frame, ka voltage a me ka mana e like me ka mea e pono ai. Hiki ke koho ʻia ke anawaena o ka uea he 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, a me 4.0mm. Hiki ke ulana ʻia ka ʻili uea me ke aniani firber, alumini a i ʻole ke kila kila. ʻO kamea hoʻomehana uea hoʻoheheʻehiki ke sila ʻia ka ʻāpana hoʻomehana me ka mea hoʻohui uea alakaʻi me ke poʻo laholio a i ʻole ka paipu shrinkable pālua, hiki iā ʻoe ke koho e like me kāu mau pono hoʻohana ponoʻī. | |
Hoʻonohonoho Huahana
ʻO ke kaula hoʻomehana silicone he ʻelua ʻāpana: kahi papa waho insulating a me kahi uea core. Hana ʻia ka papa insulating i ka silicone rubber, palupalu ka silicone rubber, insulation maikaʻi, a me ke kūpaʻa wela kiʻekiʻe a me ka haʻahaʻa, hiki ke hoʻohana maʻamau ʻia ke kūpaʻa wela kiʻekiʻe a hiki i 400 degere, a ʻaʻole loli ka palupalu, like ka hoʻolaha wela, no laila ua ākea loa ka laulā o ka hoʻohana ʻana i ka wela silicone. Nui nā mea o ke kaula hoʻomehana silicone rubber, nickel-chromium alloy, Constantan, Kangmangan-copper, zinc white copper live copper-nickel alloy, a pēlā aku, hoʻohana ka mea hoʻomehana maʻamau i ka nickel-chromium alloy.
Nā Hiʻohiʻona Huahana
ʻO nā ʻano nui o nā uea hoʻomehana silicone: hoʻomehana wikiwiki, kūpaʻa wela kiʻekiʻe, hoʻopilikino maʻalahi o nā palena, palaho lohi, ola lawelawe lōʻihi, ʻo ka mea nui ka uku haʻahaʻa, kūpono ke kumukūʻai, ākea ka hoʻohana ʻana, e like me: ka mahiʻai, nā mea kanu hale kōmahana, ka moena hoʻomehana uila, ka hoʻomehana papahele, ka pale uila, ka hoʻomehana papahele, ka uhi kapuahi, ka mea kuke laiki a pēlā aku. ʻO ka laulā volta adaptive he 3.7V-220V.
Kiʻi Hale Hana
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













