| Inoa o ka meaʻai | ʻO ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe Silicone Defrost no ka lumi anuanu a me ka lumi hau |
| Mea Hana | ʻO ka laholio silikona |
| Ka nui | 5*7mm |
| Ka lōʻihi | 0.5M,1M,2M,3M,4M,5M, a pēlā aku. |
| Uila uila | 110V-230V |
| Mana | 30W/M,40W/M,50W/M |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 1000mm |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| ʻAno kikowaena | i hoʻopilikino ʻia |
| Palapala hōʻoia | CE |
| 1. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka lōʻihi, ka mana a me ke anakahi uila o ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe wai e like me nā koi o ka mea kūʻai aku, ʻo ka mana o ka mea hoʻomehana laina hoʻoheheʻe he 40W/M a me 50W/M kā mākou, pono kekahi mea kūʻai aku i ka mana haʻahaʻa, e like me 25W/M. 220V a me 40W/M ka mea hoʻomehana hoʻokahe i loaʻa iā mākou nā waihona i loko o ka hale kūʻai, pono e hana maʻamau nā mana ʻē aʻe a me ke uila, ʻo ka manawa hana e pili ana i 7-10 mau lā no 1000pcs; 2. ʻO ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi o ke kaula hoʻomehana paipu hoʻokahe he 1000mm, hiki ke hoʻolālā ʻia ka lōʻihi he 1500mm, a i ʻole 2000mm; Pono e hoʻomaopopo iā mākou i kekahi mau koi kūikawā ma mua o ka nīnau ʻana, hiki ke hoʻopilikino ʻia kā mākou mau mea hoʻomehana. | |
Ua hoʻolālā ʻia nā kaula hoʻomehana laina hoʻokahe e waiho ʻia i loko o nā paipu e hoʻokahe i ka wai mai nā lako hoʻoluʻu hoʻoheheʻe i hoʻokomo ʻia i loko o nā lumi anuanu. Hana wale lākou i ka wā o nā pōʻaiapuni hoʻoheheʻe. Paipai mākou e hoʻohana i kahi mea hoʻokele e hōʻoia i ka lōʻihi o ke ola lawelawe o kēia mau pale.
Nānā: ʻO ka helu mana i hoʻohana pinepine ʻia he 50 W / m. Eia kekahi, ke paipai nei mākou e hoʻohana i ka pae 40W / m no nā paipu plastik.
He wikiwiki, palekana, a maʻalahi hoʻi e hoʻohana kēia mau kaula hoʻomehana hoʻokahe wai hiki ke hoʻololi ʻia. ʻO nā hiʻohiʻona maʻamau a i ʻole nā hoʻolālā i hoʻopilikino ʻia e like me kāu mau pono e lanakila i ka hapa nui o nā pilikia āu e hālāwai ai i ka wā o ke kau ʻana.
1. E ʻae i ka wai mai nā pōʻaiapuni hoʻoheheʻe e kahe i loko o nā evaporators me nā kaula hoʻomehana.
2. E ʻae i ka wai mai nā pōʻaiapuni hoʻoheheʻe e kahe me ka hoʻohana ʻana i nā kaula hoʻomehana.
3. E pale i nā wai mai ka hau ma nā ʻōnaehana hau me nā kaula hoʻomehana.
4. E pale i ka hau mai ka hana ʻana o ka pā hoʻokahe me ke kaula hoʻomehana.
ʻŌlelo Aʻo:Mai ʻokiʻoki i ke kaula hoʻomehana me ka manaʻo ʻole e hoʻopōkole i ka lōʻihi o ka huelo anu.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.














