Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | ʻĀpana Hoʻomehana Crankcase Silicone |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Mea Hana | laholio silikona |
| Ka laulā o ke kāʻei | 14mm, 20mm, 25mm, a pēlā aku. |
| Ka lōʻihi o ke kāʻei | Hoʻopilikino ʻia |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | Kāʻei hoʻomehana crankcase |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 1000mm, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| Nā ʻāpono | CE |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| Hiki ke hana ʻia ka laulā o ka Crankcase Heating Strip he 14mm, 20mm, 25mm, 30mm, a pēlā aku.kāʻei hoʻomehana siliconehiki ke hoʻohana ʻia no ka compressor air-conditioner a i ʻole ka defrosting cooler fan cylinder. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka lōʻihi o ka Crankcase Heating Strip e like me nā koi o ka mea kūʻai aku. | |
Hoʻonohonoho Huahana
ʻO ke kaula hoʻomehana crankcase kahi mea hoʻomehana uila kōkua, i hoʻohana nui ʻia e hoʻomehana i ka pūpū crankcase o nā compressors air conditioning. Ke emi ka mahana o ka ambient ma lalo o 0 ° C, paʻakikī paha ka hoʻomaka ʻana o ka compressor a holo maikaʻi ʻole paha i ke kūlana hoʻomehana pamu wela, kahi e hoʻopilikia ai i ke ola lawelawe o ka compressor. No ka hoʻoponopono ʻana i kēia pilikia, hoʻokomo pinepine ʻia kahi kāʻei hoʻomehana crankcase uila kōkua (uea) ma ka hale crankcase o ka compressor e hoʻonui i ka mahana hana o ka compressor ma o ka hoʻomehana mua pōkole, i mea e hōʻoia ai i ka hoʻomaka maʻalahi a me ka hana maʻamau o ka compressor.
Hana Huahana
1 e pale aku i ka paʻa ʻana o ka aila: i kahi ʻano mahana haʻahaʻa, hiki i ka aila ke paʻa no ka mea ua haʻahaʻa loa ka mahana, no laila ʻaʻole hiki ke kahe maʻamau, e hoʻopilikia ana i ka hana maʻamau o ka compressor. ʻO ka hoʻohana ʻana i ka ʻāpana hoʻomehana crancase hiki ke hoʻomehana i ka aila i kahi mahana i ʻole e paʻa ka aila.
2. Hoʻomaikaʻi i ka hana pono: ʻO ka hoʻohana ʻana i nā mea hoʻomehana crankcase hiki ke hoʻomau i ka aila i ka mahana kiʻekiʻe i ka wā o ka hana o ka compressor, a laila e hōʻemi ana i ke kū'ē ʻana o ka viscosity ma waena o ka aila a me ke kino a hoʻomaikaʻi i ka hana pono o ka compressor.
3. Hoʻolōʻihi i ke ola o ka mīkini: ʻo ka mālama ʻana i ka mahana kūpono o ka ʻaila hiki ke hōʻemi i ka friction a me ke komo ʻana, a laila e hoʻolōʻihi i ke ola lawelawe o ka mīkini.
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














