Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | Hale Hana Mea Hoʻomehana Hihia Crank Silicone no ka Compressor |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Mea Hana | laholio silikona |
| Ka laulā o ke kāʻei | 14mm, 20mm, 25mm, a pēlā aku. |
| Ka lōʻihi o ke kāʻei | Hoʻopilikino ʻia |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | Kāʻei hoʻomehana crankcase |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 1000mm, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| Nā ʻāpono | CE |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| ʻO ka mea hoʻomehana JINGWEI ka KinaHale Hana ʻElemene Hoʻomehana Crank Case, ʻo ka laulā o ka mea hoʻomehana crankcase he 14mm, 20mm, 25mm, a me 30mm. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka lōʻihi o ke kāʻei e like me ka perimeter o kāu compressor, ʻo ke ala hoʻonohonoho ma ka pūnāwai. | |
Hoʻonohonoho Huahana
ʻO ka matrix o kakāʻei hoʻomehana crankcase compressorHe kāʻei lōʻihi, me kahi ʻauwaha haiki ma waenakonu o kekahi ʻaoʻao, ua ʻōwili ʻia ke kaula kūʻē ma luna o ke aniani fiber ma luna o ke kaula, ma o ka lua matrix, ua pili ke kaula a me ke kaula silicone rubber me ke clip keleawe a ua hoʻopaʻa ʻia ka silicone rubber i loko o ka hopena o ke kāʻei hoʻomehana, a laila ua hoʻopaʻa ʻia ka makau retracting ma ka hopena me nā rivets, a ua hoʻokomo ʻia ka pūnāwai retracting ma ka makau retracting, a ua huki ʻia kekahi ʻaoʻao i ka wā e hoʻohana ʻia ai. Hoʻonohonoho ʻia ka pilina puna a puni ka crankshaft, a ma hope o ka uila, ua palupalu ka aila e ka wela, i maʻalahi ka hoʻomaka ʻana o ka compressor.
Hana Huahana
Ma hope o ka pani ʻia ʻana o ka compressor no ka manawa lōʻihi, e kahe hou ana ka ʻaila lubricating i loko o ka crankcase i loko o ka pā ʻaila, e hoʻopaʻa ana i ka ʻaila lubricating, a laila e hoʻopilikia i ka hana lubrication. I mea e pale aku ai i kēia, ua lako pinepine ʻia nā compressors menā kāʻei hoʻomehana pahu crankKe kuleana o kakāʻei hoʻomehana pahu crankcaseʻO ke ʻano o ka hoʻomehana ʻana, ʻo ia ka mālama ʻana i ka aila lubricating i loko o ka crankcase i ka mahana kūpono e hōʻoia i ka wai a me ka hopena lubrication o ka aila lubricating.
ʻO ka mahana wehe omea hoʻomehana pahu ea hoʻoluʻuua hoʻonohonoho ʻia ma kahi o 10 ° C, ʻo ia hoʻi no ka mea e piʻi nui ka mānoanoa o ka ʻaila lubricating ma lalo o 0 ° C, a e lilo ka wai i mea ʻino, a hiki ke hoʻokō ʻia ka wai maikaʻi ma luna o 10 ° C. Ke hiki ka mahana i ka waiwai i hoʻonohonoho ʻia, e hoʻohuli ʻia ke kāʻei hoʻomehana a hiki i ka mahana o ka ʻaila lubricating i loko o ka crankcase i ka pae kūpono.
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














