Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | Mea Hoʻomehana Hoʻoheheʻe Kū'ē me ka Fuse 238C2216G013 |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, a pēlā aku. |
| ʻAno | pololei, ʻano U, ʻano W, a pēlā aku. |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Hoʻoheheʻe |
| Ka lōʻihi o ka paipu | 300-7500mm |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 700-1000mm (maʻamau) |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| Hoʻohana ʻia ka Resistance Defrost Heater me ka Fuse 238C2216G013 no ka pahu hau mabe a i ʻole ka friji, ua hoʻohui ʻia ka mea hoʻomehana kiʻi i ʻelua ʻāpana fuse, ʻo ka lōʻihi o ka mea hoʻomehana defrost he 35cm, 38cm, 41cm, 46cm, 51cm. Hiki ke hoʻopilikino ʻia kā mākou mea hoʻomehana defrost āpau e like me ka mea e pono ai. ʻO ke kila kilapaipu hoʻomehana hoʻoheheʻe no ka mea hoʻoluʻu eaHiki ke hana ʻia ke anawaena o ka paipu he 6.5mm a i ʻole 8.0mm, e hoʻopaʻa ʻia ka paipu me ka ʻāpana uea alakaʻi e ke poʻo laholio. A hiki ke hana ʻia ke ʻano i ke ʻano U a me ke ʻano L. E hoʻopuka ʻia ka mana o ka paipu hoʻomehana defrost he 300-400W no ka mika. | |
Hoʻonohonoho Huahana
ʻO ka Defrost Heater me ka Fuse 238C2216G013, i ʻike ʻia hoʻi ʻo ka defrosting heating tube a i ʻole ka defrost heater, he ʻano mea hoʻomehana uila i hoʻohana ʻia i nā lako hoʻomaʻalili, hoʻohana nui ʻia i ka ea hoʻomaʻalili anu, ka pahu hōʻikeʻike hau a me nā lako ʻē aʻe, e hoʻoponopono i ka pilikia o ka hau ma luna o ka ʻili o ka evaporator. E pale ka hau i ke kahe ʻana o ka ea a hoʻopilikia i ka hopena hoʻomaʻalili, no laila pono e hoʻoheheʻe pinepine ʻia. ʻO ka paipu hoʻomehana hoʻoheheʻe ma o ka hoʻoheheʻe uila, hoʻohana ʻia ka paipu hoʻomehana uila e hoʻomehana i ka papa hau ma luna o ka ʻili o nā lako e hoʻoheheʻe iā ia e hoʻokō ai i ke kumu o ka hoʻoheheʻe.
ʻO ke kumu hana o ka mea hoʻomehana Defrost me ka fuse, ʻo ia ke hoʻomehana i ka papa hau ma luna o ka ʻili o ka evaporator ma o kahi paipu hoʻomehana uila e hoʻoheheʻe iā ia. Hana pinepine ʻia ka paipu hoʻomehana uila me ka paipu kila kila 304 e like me ka pūpū, ka uea hoʻomehana uila alloy e like me ke kino hoʻomehana, a ua piha ka loko me ka pauka magnesium oxide mānoanoa e like me ke kikowaena insulating. Hiki i kēia hoʻolālā i ka paipu hoʻomehana uila ke hana paʻa i kahi haʻahaʻa haʻahaʻa, e hōʻoiaʻiʻo ana i ka hopena defrosting.
Mea Hoʻomehana Defrost no ke Kumu Hoʻohālike Air-cooler
Ke kau ʻana a me ka mālama ʻana
I ke kau ʻana i ka paipu hoʻomehana hoʻoheheʻe lumi anu, pono e hōʻoia i ka pili pono ʻana me ka ʻili evaporator e hōʻoia i ka hopena hoʻomehana. No ka mālama ʻana, e nānā mau i ke kūlana hana o ka paipu hoʻomehana e hōʻoia i kāna hana maʻamau a pale i nā pōpilikia palekana i hoʻokumu ʻia e ka ʻelemakule a i ʻole ka hōʻino ʻia. Eia kekahi, e hoʻomaʻemaʻe pinepine i ka ʻili evaporator e hōʻemi i ka hiki ke hoʻokumu ʻia ka hau a hoʻolōʻihi i ke ola lawelawe o ka paipu hoʻomehana.
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













