| Inoa o ka meaʻai | Mea Hana Kūʻai Nui a Mea Hana no ka Defrost Refrigerator |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm |
| Ka lōʻihi | 360mm, 380mm, 410mm, 460mm, 510mm, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Mana | 345W, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Uila uila | 110V-230V |
| Kumu hoʻohālike kikowaena | 6.3mm |
| Pūʻolo | ua hoʻopiha ʻia ka pūʻolo maʻamau i loko o ka pepa pahu, a i ʻole hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke. |
| MOQ | 100 ʻāpana |
| Palapala hōʻoia | CE,CQC |
| Hoʻohana | hoʻoheheʻe ʻana no ka pahu hau, ka pahu hau, a pēlā aku. |
| 1. ʻO ka mea hoʻomehana JW ʻo Refrigerator Defrost Heater Wholesale & Manufacturer, hiki ke hoʻopilikino ʻia kā mākou kikoʻī paipu mea hoʻomehana defrost e like me ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi a ka mea kūʻai aku. ʻO ke ʻano o ka mea hoʻomehana defrost tubular he pololei, ʻano U, ʻano AA a me nā ʻano maʻamau ʻē aʻe. 2. ʻO ka lōʻihi o ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe ma ka loulou he 360mm, 410mm, 460mm, 510mm, 560mm, a me 580mm, loaʻa i kekahi mea kūʻai aku ka lōʻihi ʻē aʻe, hiki ke hoʻopilikino ʻia a ʻaʻohe o mākou mau mea maʻamau. 3. No ka pūʻolo paipu hoʻomehana hoʻoheheʻe, ua hoʻopili pololei ʻia kā mākou maʻamau i ka mea hoʻomehana i loko o ka pahu pepa, a hiki iā mākou ke hoʻopili pū i ka mea hoʻomehana me ka ʻeke, hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke, a me 100pcs no kēlā me kēia pahu pepa. | |
Hana ʻia ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe pahu hau me ke kila kila 304 e like me ka pūpū, a ua hoʻolaha ʻia ka uea huila uila spiral (nickel chromium, hao chromium alloy) ma ke kuhikuhi axial waena o ka paipu. Hoʻopiha ʻia ka pā hale hakahaka me ka pauka MgO me ka insulation maikaʻi a me ka conductivity thermal. Hoʻopaʻa ʻia ka ʻāpana hoʻohui o ka paipu hoʻomehana a me ke kaula alakaʻi e ka sila poʻo wela wela a i ʻole ka lima hoʻemi wela, i mea e hōʻoia ai e hiki ke hoʻohana maʻamau ʻia ka paipu hoʻomehana no nā makahiki he 5 a ʻoi i kahi ʻano pulu. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ke uea alakaʻi o ka paipu hoʻomehana hoʻoheheʻe kila kila e like me nā koi o ka mea kūʻai aku, ʻo ka lōʻihi maʻamau he 800mm, a hiki ke hoʻohui ʻia nā ʻano terminals like ʻole i ka hopena o waho o ke uea alakaʻi, e like me 6.3mm, 4.8mm a pēlā aku.
Ua hoʻolālā ʻia a hoʻomohala ʻia ka paipu hoʻomehana defrost no nā ʻano mālama anu āpau, ka hoʻomaʻalili, ka hōʻikeʻike, ke keʻena mokupuni a me nā lako hoʻohauʻoli ʻē aʻe no ka hoʻomehana uila defrosting e pili ana i nā ʻāpana uila. Hiki ke hoʻokomo maʻalahi ʻia ma nā ʻēheu o ka chiller, condenser a me ka undercarriage o ka pahu wai no ka defrosting. Ua hōʻoia ʻia ka hana o ka huahana e nā makahiki he 30 o ka hoʻomaʻamaʻa: he hopena defrosting maikaʻi; Hana uila paʻa, kū'ē i ka insulation kiʻekiʻe; Kū'ē i ka corrosion, anti-aging; Mana overload ikaika; Au leaka liʻiliʻi, paʻa a hilinaʻi; Ola lawelawe lōʻihi a me nā ʻano ʻē aʻe.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.













