| Inoa o ka meaʻai | Mea Hoʻomehana Hoʻoheheʻe Hau Pahu Hau |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm |
| Ka lōʻihi o ka paipu | 10 ʻīniha-28 ʻīniha |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | paipu hoʻomehana hoʻoheheʻe |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 250mm |
| Ala sila | poʻo laholio a i ʻole ka paipu hiki ke hoʻēmi ʻia |
| Nā ʻāpono | CE / CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe hau e like me nā koi a ka mea kūʻai aku, no kēia ʻano mea hoʻomehana hoʻoheheʻe, ʻo ka lōʻihi he 10", 11", 12", a pēlā aku. Pono kekahi poʻe kūʻai aku e hoʻoheheʻe i ka paipu hoʻomehana me ka uea kēpau (ʻo ka lōʻihi o ka uea ma kahi o 200-250mm), a ua pili pono kekahi i ka hoʻokomo 6.3mm. No laila e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kiʻi o ka mea hoʻomehana ma mua o ka nīnau ʻana. Hoʻohana ʻia ka mea hoʻomehana defrost e pale i ka hoʻokumu ʻia ʻana o ka hau i loko o ka Pahu Hau a hoʻomalu ʻia e kahi Thermostat. I ka wā o ke kaʻina hana defrost, hoʻoheheʻe ka mea hoʻomehana defrost i ka hau mai nā ʻeheu evaporator. | |
ʻO ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe hau i loko o ka pahu hau a i ʻole ka pahu hau e kuleana no ka wehe ʻana i ka hau a i ʻole ka hau i hōʻiliʻili ʻia ma nā ʻōwili evaporator. Kōkua ia i ka mālama ʻana i ka pono o ka mīkini ma ka pale ʻana i ka hau nui i hōʻiliʻili ʻia, hiki ke keakea i ke kaʻina hana hoʻoluʻu. Hoʻohana pinepine ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe i ke kū'ē uila e hana i ka wela, a laila hoʻohana ʻia e hoʻoheheʻe i ka hau a i ʻole ka hau ma nā ʻōwili. A laila hoʻokahe ʻia kēia hau i hoʻoheheʻe ʻia mai ka mīkini. Ma keʻano holoʻokoʻa, he mea nui ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe no ka hōʻoia ʻana e hana pono ana ka pahu hau a i ʻole ka pahu hau a mālama i nā pae mahana kūpono.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314

















