| Inoa o ka meaʻai | Mea Hoʻomehana Hoʻoheheʻe Hau Pahu Hau |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm |
| ʻAno | pololei, ʻano U, ʻano W, a pēlā aku. |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Hoʻoheheʻe |
| Ka lōʻihi o ka paipu | 380mm, 410mm, 460mm, a pēlā aku. |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 700-1000mm (maʻamau) |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| Hoʻohana nui ʻia ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe (i hōʻike ʻia ma ke kiʻi) no ka pahu hau a me ka friji. ʻO ka lōʻihi o ka paipu maʻamau he 380mm, 410mm, 510mm, 560mm, a pēlā aku. Hiki ke hoʻopilikino ʻia nā lōʻihi ʻē aʻe e like me ka mea e pono ai. Hiki ke hana ʻia ke voltage 110-120V a i ʻole 220V-230V, hiki ke hoʻopilikino ʻia ka mana e like me ka mea e pono ai. ʻO kamea hoʻomehana hoʻoheheʻe hauʻelua ʻano, ʻo kekahi ka mea hoʻomehana defrost me ke kaula alakaʻi, a ʻo kekahi mea hoʻomehana defrost ʻaʻohe kaula alakaʻi. Hiki iā ʻoe ke kūʻai i kekahi e like me kāu mau koi hoʻohana. | |
He mea hoʻomehana uila i kapa ʻia hemea hoʻomehana hoʻoheheʻe hauUa hana kūikawā ʻia ka ʻōmole no ka hoʻohana ʻana i nā lako hoʻomaʻalili, me nā keʻena hōʻikeʻike, nā keʻena mokupuni, ka mālama anu, a pēlā aku. No ka hoʻopau ʻana i ke kaʻina hana hoʻoheheʻe, hiki ke hoʻopili maʻalahi ʻia ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe i ka chassis o ka mea hōʻiliʻili wai, nā mea hoʻoluʻu ea a me nā peʻe o ka condenser.
ʻO kapaipu hoʻomehana hoʻoheheʻe pahu haume nā hopena hoʻoheheʻe a me ka hoʻomehana maikaʻi, nā ʻano uila paʻa, ke kūpaʻa maikaʻi loa i ka ʻelemakule, ka pala, a me ka oxidation, kahi mana overload kiʻekiʻe, ke au leakage liʻiliʻi, ke kūpaʻa, a me ke ola lawelawe lōʻihi nā hiʻohiʻona āpau o ka paipu hoʻomehana hoʻoheheʻe.
Hoʻohana ʻia ka paipu alumini, incolo840, 800, ke kila kila 304, 321, 310S, a me nā mea ʻē aʻe e hana i nā mea hoʻomehana hoʻoheheʻe. Eia kekahi, aia kekahi mau koho hoʻopau like ʻole (poʻo laholio, paipu hiki ke hoʻēmi ʻia, a pēlā aku) i loaʻa.
1. Hoʻohana ka hapa nui o nā lako hoʻomaʻalili, me nā mea hoʻomaʻalili ea, nā pahu hau, nā pahu hau, a me nā mea ʻē aʻenā paipu hoʻomehana hoʻoheheʻe.
2. He pale wai a he pale maikaʻi loa.
3. ʻO ke kila kila 304, nona ke kūpaʻa ikaika i ka pala, hoʻohana pinepine ʻia ʻo ia ma ke ʻano he mea paipu waho i ka hana ʻana o nā mea hoʻomehana hoʻoheheʻe.
4. ʻO kamea hoʻomehana hoʻoheheʻe hauhe beige pinepine ke kala, loaʻa ka mālama ʻana i ka makū o ka umu, a hiki ke hoʻomehana ʻia i ka mahana kiʻekiʻe. He ʻōmaʻomaʻo ʻeleʻele a ʻeleʻele paha ka ʻili o ka paipu hoʻomehana uila.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













