| Inoa o ka meaʻai | ʻĀpana ʻAhahui Pahu Hau #218169802 Mea Hoʻomehana Hoʻoheheʻe Tubular |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥100MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥20MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm |
| Uila uila | 110V |
| Ka ʻokoʻa mana | -5%~ +10% |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Kumu hoʻohālike Termianl | e nānā i ke kiʻi |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi pahu |
| Ka nui o ka pahu | 100 ʻāpana |
| Nā ʻāpono | CQC/CE |
| ʻO ka ʻākoakoa Tubular Defrost Heater (helu ʻāpana 218169802) no nā pahu hau. ʻOi aku ma mua o 20 mau makahiki o ka ʻike maʻamau o ka mea hoʻomehana JINGWEI, hana nui i ka paipu hoʻomehana defrost, ka mea hoʻomehana umu, ka mea hoʻomehana wai, ka mea hoʻomehana pepa alumini, ka mea hoʻomehana paipu alumini, ka pā hoʻomehana alumini a me ka mea hoʻomehana laholio silicone. | |
Hoʻopiha ʻia ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe tubular me ka uea hoʻomehana uila i loko o ka paipu kila kila, ua hoʻopiha ʻia ka ʻāpana hakahaka me ka conductivity thermal maikaʻi a me ka insulation o ka pauka magnesium oxide ma hope o ka hoʻopaʻa ʻia ʻana o ka paipu, a laila hana ʻia i nā ʻano like ʻole e pono ai nā mea hoʻohana. He ʻano maʻalahi ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe, ka pono wela kiʻekiʻe, ka ikaika mechanical maikaʻi, a me ka hoʻololi maikaʻi i nā ʻano ʻino. Ke hoʻohana ʻia ka paipu mea hoʻomehana hoʻoheheʻe uila, i kekahi manawa e loaʻa ka leakage a i ʻole ka pōkole o ke ola lawelawe. Pono e uku ʻia ka mālama ʻana a me ka hoʻohana ʻana i ka paipu hoʻomehana uila.
Hoʻohana nui ʻia ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe Tubular i loko o nā pahu hau, nā pahu hau a me nā ʻano lako hoʻomaʻalili āpau, a hiki ke hoʻokomo maʻalahi ʻia ka ʻōmole hoʻomehana i loko o ka mea hoʻomaʻalili ea a me ka hoʻonohonoho ʻana a me ka hoʻololi ʻana o ka peʻahi condenser e hoʻomaikaʻi i ka pilikia hoʻomaʻalili.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














