Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | Uea Hoʻomehana Pahu Hau PVC Defrost Cable |
| Mea Hoʻokaʻawale | PVC |
| Anawaena uea | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, a pēlā aku. |
| Ka lōʻihi o ka hoʻomehana ʻana | i hoʻopilikino ʻia |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 1000mm, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Waihoʻoluʻu | keʻokeʻo, hina, ʻulaʻula, polū, a pēlā aku. |
| MOQ | 100 ʻāpana |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | uea hoʻomehana hoʻoheheʻe |
| Palapala hōʻoia | CE |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| ʻO kaUea Hoʻomehana Pahu HauʻO ka mea hoʻokaʻawale he PVC, hiki ke hoʻopilikino ʻia ka lōʻihi a me ke voltage/mana e like me nā koi o ka mea kūʻai aku, hiki iā ʻoe ke koho i ka UL certification pvc heating cable, hoʻokahi ka pūʻolo me hoʻokahi ʻeke. Hiki ke koho ʻia ke uea alakaʻi i ka uea silicone a i ʻole ka uea 18AWG/20AWG/22AWG. ʻO kamea hoʻomehana uea hoʻoheheʻeHoʻohana ʻia ka ʻāpana hoʻomehana me ka mea hoʻohui uea alakaʻi no ka paipu shrinkable pālua. | |
Hoʻonohonoho Huahana
Uea hoʻomehana PVCLoaʻa iā ia ke kūpaʻa wela kiʻekiʻe, piʻi wikiwiki ka mahana, lōʻihi ke ola, kūpaʻa paʻa, ʻokoʻa mana liʻiliʻi, mamao like ma hope o ke kaha kiʻi ʻana, ʻili laumania, hoʻohana nui ʻia i nā umu ʻoihana, nā lako hoʻomehana a me nā ea hoʻoluʻu, nā umu like ʻole, nā paipu hoʻomehana uila a me nā lako hale. Hiki iā ia ke hoʻolālā a hana i nā kapuahi ʻoihana a me nā kapuahi kīwila ʻole maʻamau e like me nā pono o nā mea hoʻohana. ʻO ke kaula hoʻomehana uila he mea pale palena voltage. Ma ka hoʻohana ʻana i nā ʻano nonlinear o ka varistor, i ka wā e loaʻa ai ka overvoltage ma waena o nā pou ʻelua o ka varistor, hiki i ka varistor ke hoʻopaʻa i ka voltage i kahi waiwai voltage paʻa, i mea e hoʻokō ai i ka pale o ka post-circuit.
Nā Pōmaikaʻi Huahana
1, Uea hoʻomehana PVCHe maʻalahi ke ʻano, hoʻopuehu like ʻana o ka wela, maʻalahi ke hoʻonohonoho a me ka hoʻohana.
2, Uea hoʻomehana PVCHoʻohana i ka papa hoʻokaʻawale PVC. Hoʻopaʻa ʻia ka uea huila electrothermal i loko o ka papa hoʻomehana uila no ka hoʻopaʻa ʻana i ka hoʻomehana. ʻAʻohe lapalapa ahi i ka wā e hoʻomehana ai, ʻaʻohe ʻala, palekana maikaʻi. Kūpono no nā ʻano hana like ʻole.
3. Mea hoʻomehana uea hoʻoheheʻe PVCHe nui nā pono, no laila ua hoʻohana nui ʻia i ka hana ʻana a me ke ola. Mai ka hoʻomehana papahele maʻamau, ka ipu hao uila, a i ka hale hana e mālama i ka mahana o ke kaiapuni hoʻokolohua, ʻaʻole hiki ke hoʻokaʻawale ʻia mai ka hoʻohana ʻana i nā papa hoʻomehana uila. I kēia manawa, ua hoʻohana nui ʻia nā laina wela PVC i ka ʻoihana, ka mahiʻai, ke kīwila, ka pale kaua aupuni, ka ʻepekema a me ka ʻenehana, ka lāʻau lapaʻau a me nā ʻoihana ʻē aʻe.
4. ʻO ka mea hoʻomehana oUea hoʻomehana hoʻoheheʻe PVCHe uea hui electrothermal, a he maʻalahi loa kāna kumu hana, ʻo ia ka hopena hoʻomehana uila kumu. Ke hana ka papa hoʻomehana uila, hele ke au ma o ka uea hui electrothermal, ka mea e hoʻopuka ai i ka wela, hoʻololi i ka ikehu uila i ikehu wela, a alakaʻi iā ia i ka pūpū.
Kiʻi Hale Hana
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














