Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | Ke kū'ē ʻana i nā ʻāpana hoʻomehana umu |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, a pēlā aku. |
| ʻAno | pololei, ʻano U, ʻano W, a pēlā aku. |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Umu |
| Ka lōʻihi o ka paipu | 300-7500mm |
| ʻAno | i hoʻopilikino ʻia |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| ʻO kaʻāpana hoʻomehana umuhoʻohana ʻia no ka microwave, kapuahi, grill uila. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ke ʻano o ka mea hoʻomehana umu e like me nā kiʻi a i ʻole nā laʻana o ka mea kūʻai aku. Hiki ke koho ʻia ke anawaena o ka paipu 6.5mm, 8.0mm a i ʻole 10.7mm. ʻO JINGWEI HEATER ka hale hana paipu hoʻomehana ʻoihana, ke anakahi uila a me ka mana oʻāpana hoʻomehana umuhiki ke hoʻopilikino ʻia e like me ka mea e pono ai. A hiki ke hoʻomehana ʻia ka ʻōmole mea hoʻomehana umu, e ʻōmaʻomaʻo ʻeleʻele ke kala o ka ʻōmole ma hope o ka hoʻomehana ʻana. Loaʻa iā mākou nā ʻano hoʻohālike terminal, inā pono ʻoe e hoʻohui i ka terminal, pono ʻoe e hoʻouna mua iā mākou i ka helu kumu hoʻohālike. | |
Hoʻonohonoho Huahana
Hoʻohana ka mea hoʻomehana JINGWEI i ka uea nickel-chrome kiʻekiʻe e hāʻawi i ka hoʻolaha like ʻana o ka wela i ka ʻeke element. Hoʻohana ʻia ka magnesium oxide ma ke ʻano he insulation kūloko e hōʻoia i ka hoʻoili wela maikaʻi loa a me ke kūpaʻa insulation. ʻO ke ʻano o nā hoʻopau uila, nā mea hoʻopaʻa a me nā brackets, me ka laulā o nā koho kulou, e ʻae i ka hoʻohui maʻalahi i loko o kekahi ʻōnaehana hoʻomehana.
Nā Hiʻohiʻona Huahana
1. Hana mākou i nā mea hoʻomehana o nā mea like ʻole (Stainless steel/PTFE/Copper/Titanium, etc) a me nā noi (ʻoihana/lako uila/luʻu/ea, etc), e like me nā koi o nā mea kūʻai aku.
2. Nui nā ʻano koho like ʻole o nā kaila hoʻopau i loaʻa.
3. Hoʻohana wale mākou i ka mana magnesium oxide maʻemaʻe kiʻekiʻe, ʻO ka insulation o ka mana magnesium oxide e hāʻawi i ka hoʻoili wela nui aʻe.
4. Hiki ke pelu ʻia ka ʻāpana hoʻomehana umu tubular e like me ke ana i hana ʻia. E kūpono ia i kāu lako.
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















