| Inoa o ka meaʻai | ʻElemene Hoʻomehana Umu no ka Toaster |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm |
| ʻAno | Hoʻopilikino ʻia |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Umu |
| Mea paipu | Kila kohu ʻole |
| Ka nui | i hoʻopilikino ʻia |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| Hiki ke hoʻopilikino ʻia ke ʻano a me ka nui o ka mea hoʻomehana umu toaster e like me ka laʻana a i ʻole ke kaha kiʻi. ʻO ke anawaena o ka paipu hoʻomehana umu he 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm a pēlā aku. ʻO kā mākou mea paipu paʻamau he kila kila 304. Inā makemake ʻoe i nā mea ʻē aʻe, e ʻoluʻolu e hoʻomaopopo mai iā mākou ma mua. | |
Aia ka ʻāpana hoʻomehana umu o kahi kapuahi kīhini uila i loko o ka mīkini. Hana like ka ʻāpana hoʻomehana umu kinoea me ka ʻāpana hoʻomehana toaster ma ke ʻano he hoʻololi ia i ke au uila e hele ana ma o ka ʻāpana bakena no ka umu i wela. ʻO ka ʻāpana hoʻomehana umu kila kila ke koho kūpono no ka mea he paʻa a lōʻihi ke ola i ka wā e hoʻomehana ai. ʻElemene Hoʻomehana Hotpoint Loaʻa i ke kapuahi kahi mea ʻike mahana a i ʻole kahi kuapo pale wela. Hana maikaʻi nā ʻāpana hoʻomehana kapuahi i ka hoʻokuʻu ʻana i ka wela a loaʻa iā ia ka pono wela maikaʻi loa.
Hoʻohana nui ka ʻoihana uila i nā mea hoʻomehana umu kila kila no ka uhi ʻana i ka vacuum, ka hoʻomoʻa ʻana, ka hoʻoikaika ʻana, ka annealing, ka pena ʻana i ka pena ʻana, ka hoʻomehana ʻana i ka umu, ka hoʻomehana ʻana i ka ea a me nā mea hoʻomehana kinoea ʻē aʻe, ka thermoforming, ka mālama wela, a me ka hoʻomehana ʻana i nā lako hoʻomaloʻo.
Hiki ke hoʻohana ʻia nā ʻano hoʻoheheʻe like ʻole i ka wā o ka hana ʻana e hāʻawi i kahi ʻano ʻano paipu hoʻomehana umu like ʻole e hiki ai ke hoʻokō i nā pono hoʻopilikino a me ke koho ʻana o nā mea kūʻai aku. E ʻoluʻolu e hoʻopilikino inā pono!
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













