| Inoa o ka meaʻai | Mea Hoʻomehana Umu Kina Mea Hoʻolako Mea Hoʻomehana Tuber |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm |
| Mea Hana | SUS304,316,321,310S,316,316L,Incoloy840/800 |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Umu |
| ʻAno kikowaena | i hoʻopilikino ʻia |
| ʻAno | i hoʻopilikino ʻia |
| Nā ʻāpono | CE / CQC |
| ʻO JlNGWEl he mea hoʻolako Tuber Heater Kina, hiki ke hoʻololi ʻia ka mea hoʻomehana grill umu e like me kāu mau kaha kiʻi a i ʻole nā koi, hiki ke koho ʻia ka mea paipu kila kila 304 a i ʻole SS32l, a pēlā aku. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ke ʻano a me ka nui o ka mea hoʻomehana umu, hiki iā ʻoe ke hoʻouna mai iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi (pono ka nui i hōʻike ʻia ma ke kiʻi), hiki iā mākou ke hana like. ʻO ke anakahi uila o ka ʻelement hoʻomehana umu ma kahi o 110V, 115V, 120V, 220V a i ʻole 230V, ma hope o kou wahi e hoʻohana ai e koho i ke anakahi uila kūpono, ʻo kā mākou MOQ hoʻomehana umu ma ka liʻiliʻi he 120pcs, nui ka nui e emi ai ke kumukūʻai. | |
ʻO kahi mea hoʻomehana umu he mea hoʻomehana i loaʻa i loko o kahi kapuahi kīhini uila. E like me ka mea hoʻomoʻa toaster, hoʻololi ka mea hoʻomehana umu kinoea i ke au uila i wela, a me ka uila e kahe ana ma o ka mea hoʻomoʻa no ka umu. ʻO ke koho maikaʻi loa ʻo ia ka mea hoʻomehana umu kinoea me ke kila kila no ka mea he paʻa a paʻa hoʻi i ka wā e hoʻomehana ai. Ua lako ʻia ka Mea Hoʻomehana No Hotpoint Stove me kahi kuapo pale wela ma luna o ka mahana a i ʻole ka mea ʻike mahana. Loaʻa i ka mea hoʻomehana no ke kapuahi ka hana hoʻoheheʻe wela maikaʻi a me ka pono wela kiʻekiʻe.
1. Loaʻa nā koho kikowaena like ʻole
2. Hāʻawi mākou i nā hiʻohiʻona maʻamau a me nā hiʻohiʻona i hoʻopilikino ʻia
3.Durable a ʻoi aku ka lōʻihi o ke ola
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













