| Inoa o ka meaʻai | ʻElemene Hoʻomehana ʻAila Fryer |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, a pēlā aku. |
| ʻAno | Hoʻopilikino ʻia |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Fryer |
| Ka lōʻihi o ka paipu | 300-7500mm |
| Kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| ʻO ka mea hoʻomehana JINGWEI ka mea hana ʻoihana paipu hoʻomehana hohonu hohonu, loaʻa iā mākou ma mua o 25 mau makahiki ma ka paipu hoʻomehana uila i hana maʻamau ʻia.Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka mana o ka mea hoʻomehana fryer e like me nā koi. ʻO ke poʻo paipu e hoʻohana pinepine ai mākou i ka flange, nā mea flange he kila kila a keleawe paha kā mākou. | |
ʻO kaʻāpana hoʻomehana ʻaila fryerHe paipu kila kila e like me ka pūpū, a ua hoʻolaha like ʻia ke kaula electrothermal alloy spiral (nickel chromium, hao chromium alloy) ma ke axis waena o ka paipu. Hoʻopiha ʻia ka hakahaka me ka magnesia me ka insulation maikaʻi a me ka conductivity thermal, a ua sila ʻia nā wēlau ʻelua o ka paipu me ka silica gel a i ʻole ka seramika. ʻO ka paipu hoʻomehana uila kila kila he ʻāpana uila kūikawā e hoʻololi i ka ikehu uila i ka ikehu wela, ma muli o kona pono wela kiʻekiʻe, maʻalahi e hoʻohana, hoʻonohonoho maʻalahi, ʻaʻohe haumia, hoʻohana nui ʻia i nā manawa hoʻomehana like ʻole, i loko o ka paila palai uila i hoʻohana nui ʻia. He lōʻihi loa ke ola lawelawe o nā paipu uila kila kila, a ʻoi aku ka lōʻihi o ke ola lawelawe hoʻolālā maʻamau ma mua o 10,000 mau hola.
ʻO ka paila uila (ka paila wai paila uila, ka paila wai wela uila, ka paila hoʻomehana uila, ka paila ʻauʻau uila, ka paila mahu uila, a pēlā aku), umu uila, nā lako kemika, nā lako hana plastik a me nā lako kōkua, nā mīkini hana paʻi wela, nā mīkini cigarette, ka mīkini sila wikiwiki, nā mīkini lāʻau lapaʻau, nā lako sauna, ka paila wai uila, nā lako kīhini, nā lako hoʻomaʻemaʻe ʻoihana, nā lako ea hoʻoluʻu kalepa a me nā lako wai inu, nā lako ikehu lā, nā lako ipu pahū uila, nā lako automation uila soldering nalu, ka semiconductor eutectic welding, ka hoʻoheheʻe ʻana i ke kahawai hoʻokomo make a me ka injection non-runner, plastic, meaʻai, lāʻau lapaʻau, textile, petroleum, mīkini, electroplating, packaging a me nā ʻoihana ʻē aʻe e kākoʻo ana i nā mīkini hoʻomehana.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














