| Inoa o ka meaʻai | ʻO ka ʻōmole hoʻomehana ʻaila hohonu |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, a pēlā aku. |
| ʻAno | Hoʻopilikino ʻia |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Fryer |
| Ka lōʻihi o ka paipu | 300-7500mm |
| Kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| ʻO ka mea hoʻomehana JINGWEI ka mea hana ʻoihana Oil Deep Fryer Heating Tube, loaʻa iā mākou ma mua o 25 mau makahiki ma ka ʻōmole hoʻomehana uila i hana maʻamau ʻia.Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka mana o ka mea hoʻomehana fryer e like me nā koi. ʻO ke poʻo paipu e hoʻohana pinepine ai mākou i ka flange, nā mea flange he kila kila a keleawe paha kā mākou. | |
He mea nui ka ʻōmole hoʻomehana ʻaila hohonu i loko o nā lako paila a i ʻole ka umu, a he ʻāpana koʻikoʻi ia o ka hoʻololi ʻana i ka ikehu uila i ikehu wela. ʻO ke kuleana nui ia o ka hoʻomehana ʻana i ka pā aila, i hiki ai i ka mahana o ka aila ke hōʻea i ka mahana e pono ai. Hoʻomehana ʻia kahi ʻōmole uila, i hana pinepine ʻia me ka mea metala, e ke au uila e hoʻokiʻekiʻe i ka mahana o ka aila i loko o ka pā palai i ka mahana e pono ai no ka palai ʻana i ka meaʻai.
1. Paipu hoʻomehana fryer kila kila
ʻO ka ʻōmole hoʻomehana ʻaila kila kila he kūpaʻa maikaʻi i ka pala a me ka ikaika wela kiʻekiʻe, no laila he ola lawelawe lōʻihi a kūpono no nā wahi hana kūikawā.
2. ʻO ka paipu hoʻomehana tungsten fryer
He maikaʻi ka conductivity uila o ka paipu hoʻomehana tungsten fryer, no laila he wikiwiki hoʻomehana kiʻekiʻe a me ke kūpaʻa o ka mahana, hiki ke hoʻomehana koke i ka pā aila a mālama i ke kūpaʻa o ka mahana aila, kūpono no ke kaiapuni hana hoʻomehana wela kiʻekiʻe.
3. ʻO ka paipu hoʻomehana nickel-chromium fryer
ʻO ka ʻōmole hoʻomehana nickel-chromium alloy fryer he kūpaʻa ikaika i ka oxidation a me ke kūpaʻa i ka corrosion, he ikaika maikaʻi ke kiʻekiʻe o ka mahana a me ka conductivity, a hiki ke hoʻohana ʻia i nā ʻano hoʻomehana like ʻole.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














