| Inoa o ka meaʻai | ʻElemene Hoʻomehana ʻAila Hohonu |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, a pēlā aku. |
| ʻAno | Hoʻopilikino ʻia |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Fryer |
| Ka lōʻihi o ka paipu | 300-7500mm |
| Kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| ʻO ka mea hoʻomehana JINGWEI ka ʻoihanaʻāpana hoʻomehana palai hohonumea hana, loaʻa iā mākou ma mua o 25 mau makahiki ma ka paipu hoʻomehana uila i hana ʻia.Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka mana o ka mea hoʻomehana fryer e like me nā koi. ʻO ke poʻo paipu e hoʻohana pinepine ai mākou i ka flange, nā mea flange he kila kila a keleawe paha kā mākou. ʻO kaʻāpana hoʻomehana ʻaila fryerHoʻohana nui ʻia i nā fryers hohonu, hiki ke hana ʻia ke anawaena o ka paipu he 6.5mm a i ʻole 8.0mm, a hiki ke hana ʻia ka nui a me ke ʻano o ka mea hoʻomehana fryer tubular e like me nā koi o ka mea kūʻai aku. | |
ʻElemene hoʻomehana hohonuhe mea hoʻomehana uila i hoʻohana ʻia no ka hoʻomehana ʻana i nā palai momona hohonu, i hana pinepine ʻia me ke kila kila a me nā mea hoʻomehana wela kiʻekiʻe, me ka hiʻohiʻona o ke kūlana kiʻekiʻe a me ke ola lawelawe lōʻihi. Ua hoʻolālā ʻia kēia mau mea hoʻomehana e hāʻawi i nā hopena hoʻomehana paʻa a maikaʻi hoʻi e hoʻokō i nā pono hana o ka meaʻai palai hohonu.
1. Mea Hana:ʻO nā mea maʻamau e komo pū me ke kila kila 304 a me ke kila kila 316L, nona ke kūpaʻa maikaʻi i ka pala a me ka ikaika wela kiʻekiʻe a kūpono hoʻi no ka hoʻohana ʻana i nā wahi hana meaʻai.
2. Voltage a me ka mana:ʻO ka maʻamau, ʻo 220V ka volta, a ʻo ka mana o ka mana he 2.0 ~ 3.5KW, hiki ke hoʻoponopono ʻia e like me nā pono kikoʻī.
3. Anawaena o ka paipu:ʻO ke anawaena o nā paipu e komo pū me φ8 a me φ6.5, a pēlā aku, e hoʻokō i nā pono o nā pā palai momona hohonu ma luna o ke kahua a me ka papahele.
4. Noi:Hoʻohana nui ʻia no ka hoʻomehana ʻana i nā fryer momona hohonu, ka hoʻomehana ʻana i ka aila e ka wela i hana ʻia e ka mea hoʻomehana e hoʻokō ai i nā koi mahana no ka palai ʻana i ka meaʻai.
5. Nā lawelawe i hoʻopilikino ʻia: ʻO ka paipu hoʻomehana ʻailahiki ke hoʻopilikino ʻia nā kikoʻī a me nā nui e hoʻokō i nā pono o nā hoʻolālā fryer momona hohonu like ʻole a me ka hana ʻana.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














