Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | Ke kū'ē nei ʻo Mabe Kina i ka ʻāpana mea hoʻomehana hoʻoheheʻe |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, a pēlā aku. |
| ʻAno | pololei, ʻano U, ʻano W, a pēlā aku. |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Hoʻoheheʻe |
| Ka lōʻihi o ka paipu | 300-7500mm |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 700-1000mm (maʻamau) |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| ʻO kaKe kū'ē ʻana i ka ʻāpana mea hoʻomehana defrosthoʻohana ʻia no ka hoʻoheheʻe ʻana i ka mea hoʻoluʻu ea, ke ʻano kiʻi opaipu hoʻomehana hoʻoheheʻehe ʻano AA (paipu pololei pālua), ke hahai nei ka lōʻihi o ka paipu i ka nui o kāu ea-cooler, hiki ke hoʻopilikino ʻia kā mākou mea hoʻomehana defrost āpau e like me ka mea e pono ai. ʻO ke kila kilapaipu hoʻomehana hoʻoheheʻe no ka mea hoʻoluʻu eaHiki ke hana ʻia ke anawaena o ka paipu he 6.5mm a i ʻole 8.0mm, e hoʻopaʻa ʻia ka paipu me ka ʻāpana uea alakaʻi e ke poʻo laholio. A hiki ke hana ʻia ke ʻano i ke ʻano U a me ke ʻano L. E hoʻopuka ʻia ka mana o ka paipu hoʻomehana defrost he 300-400W no ka mika. | |
Hoʻonohonoho Huahana
ʻO kaʻāpana hoʻomehana hoʻoheheʻeʻO ia ka paipu hoʻomehana hoʻoheheʻe kila kila i hana ʻia me nā uea hoʻomehana uila.I ka wā e hana ana ka pahu hau, e hoʻopili mālie ka wai o loko i loko o kahi papa mānoanoa o ka hau ma luna o ka ʻili o ka evaporator. He haʻahaʻa loa ka conductivity thermal o ka hau, a e hōʻemi nui ia i ka pono o ka pahu hau. No laila, pono e hoʻoheheʻe ka pahu hau i ka manawa ma o ka element defrost heater.
Mea Hoʻomehana Defrost no ke Kumu Hoʻohālike Air-cooler
Nā Hiʻohiʻona Huahana
1. Ka pono hoʻololi electrothermal kiʻekiʻe, e mālama ana i kahi 30% ikehu i hoʻohālikelike ʻia me nā mea hoʻomehana maʻamau
2. Ke kiʻekiʻe o ka mahana hana a me ka laulā koho ākea. Ma waena o lākou, ʻo ke ʻano ʻōpala pāpale seramika he pale wela kiʻekiʻe loa o 800 ℃
3. Piʻi wikiwiki ka mahana, ka inertia wela liʻiliʻi, ke kūpaʻa wela kiʻekiʻe, ke kūpaʻa ʻana i ka pala, ke kūpaʻa maikaʻi o nā waiwai thermochemical, ke ola lawelawe lōʻihi a me ka ikaika insulation kiʻekiʻe
4. He mea hoʻomehana haumia ʻole a maʻemaʻe hoʻi, kahi e hoʻokō ai i nā koi o ka hana hou me ke ʻano kiʻekiʻe a me ke ʻano kiʻekiʻe, a kūpono hoʻi no nā ʻano mea hoʻomaʻalili āpau.
5. Hoʻonohonoho kūpono, hoʻokele waiwai a palekana hoʻi
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















