| Inoa o ka meaʻai | Mea Hoʻomehana Hohonu Fryer Tubular Heater |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, a pēlā aku. |
| ʻAno | Hoʻopilikino ʻia |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Fryer |
| Ka lōʻihi o ka paipu | 300-7500mm |
| Kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| ʻO ka mea hoʻomehana JINGWEI ka mea hana ʻoihana paipu hoʻomehana hohonu hohonu, loaʻa iā mākou ma mua o 25 mau makahiki ma ka paipu hoʻomehana uila i hana maʻamau ʻia.Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka mana o ka mea hoʻomehana fryer e like me nā koi. ʻO ke poʻo paipu e hoʻohana pinepine ai mākou i ka flange, nā mea flange he kila kila a keleawe paha kā mākou. | |
Hoʻolālā kūikawā ʻia nā mea hoʻomehana Tubular Deep Fryer i nā ʻano like ʻole e like me nā koi o ka mea kūʻai aku no ka hoʻokomo pololei ʻana i loko o nā wai e like me ka wai, nā aila, nā mea hoʻoheheʻe a me nā hopena hana, nā mea i hoʻoheheʻe ʻia a me ka ea a me nā kinoea. Hana ʻia nā mea hoʻomehana Tubular me ka hoʻohana ʻana i nā mea uhi kila kila a he nui nā ʻano koho o nā ʻano hoʻopau i loaʻa. Hāʻawi ka insulation o Magnesium i ka hoʻoili wela nui aʻe. Hiki ke hoʻohana ʻia nā mea hoʻomehana Tubular i kekahi noi. Hiki ke hoʻokomo ʻia ka tubular pololei i loko o nā ʻōpuʻu mīkini no ka hoʻoili wela conductive a hāʻawi ʻo Tubular i ka wela mau i kekahi ʻano noi kūikawā.
Ke hoʻohana nei i ka mea hoʻomehana tubular ʻano U, e like me ke kūlana hoʻolālā o nā ʻano like ʻole, a me ka koi mana e hoʻokomo ʻia i loko o ka pūpū flange. E hoʻokomo i ka mea uila i loko o ka mea e pono ai ke hoʻomehana ʻia, e hoʻopuka ʻia ka wela nui ke hana nā mea hoʻomehana, a laila alakaʻi ʻia i ka mea hoʻomehana no ka hoʻonui ʻana i ka mahana a hoʻokō i nā koi ʻenehana.
1. Hāʻawi mākou i nā hiʻohiʻona maʻamau a me nā hiʻohiʻona i hoʻopilikino ʻia
2. Hāʻawi mākou i nā anawaena paipu like ʻole e like me 6.5 mm, 8.0 mm, 10.7mm, a pēlā aku.
3. Hāʻawi mākou i nā mea ʻokoʻa like ʻole no ka ʻūpā. Hiki ke loaʻa i nā mea like ʻole e like me Incoloy 800, SS 304, SS 321, SS 316, Copper & Titanium
4. Hāʻawi mākou i nā ʻano like ʻole e like me ke koi a ka mea kūʻai aku: ka mea hoʻomehana hoʻoluʻu me ka flange a i ʻole ka wili, ka mea hoʻomehana hōʻoia pahū
5. Loaʻa nā koho kikowaena like ʻole
6. Loaʻa nā ʻano a me nā nui like ʻole
7. Paʻa a ʻoi aku ka lōʻihi o ke ola
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














