| Mea Hana | SS304, SS321, Incoloy840 |
| Uila uila | 110-480V |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 8.5mm, 9.0mm, 10.0mm, 11.0mm, a pēlā aku. |
| Mana | 200W-3500W |
| Ka lōʻihi o ka Tube | 200mm-6500mm |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 100-2500mm |
| ʻAno | Pololei, U, W, a i ʻole i hoʻopilikino ʻia |
| Kikowaena | 6,3 Hoʻokomo, Kāne/Wahine Plug, a pēlā aku. |
Loaʻa i nā paipu alumini nā hiki ke hoʻololi maikaʻi loa, hiki ke kulou ʻia i nā ʻano paʻakikī, a kūpono i nā ʻano wahi he nui. Eia kekahi, loaʻa i nā paipu alumini ka hana hoʻoili wela koʻikoʻi, kahi e hoʻonui ai i nā hopena defrosting a me ka hoʻomehana. Hoʻohana pinepine ʻia ia e defrost a mālama i ka wela no nā pahu hau, nā pahu hau, a me nā lako uila ʻē aʻe. Hiki ke koi ʻia no nā koi mahana me ka wikiwiki wikiwiki ma ka wela a me ke kaulike, palekana, ma o ka thermostat, ka nui o ka mana, nā mea insulation, ke kuapo mahana, a me nā kūlana hoʻopuehu wela, ʻo ia hoʻi no ka wehe ʻana i ka hau mai nā pahu hau, ka wehe ʻana i ka meaʻai hau, a me nā mea hana wela mana ʻē aʻe.
1. E hoʻouna mai iā mākou i nā kiʻi hana kumu a i ʻole nā laʻana.
2. Ma hope o kēlā, e hana mākou i kahi laʻana no ʻoe e loiloi ai.
3. E leka uila aku wau iā ʻoe i nā kumukūʻai a me nā laʻana prototype.
4. E hoʻomaka i ka hana ʻana ma hope o kou hoʻopau ʻana i nā kumukūʻai a me nā ʻike laʻana.
5. E hoʻouna aku ma o ka wikiwiki, ka lewa, a i ʻole ke kai.













