Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | ʻElemene Hoʻomehana Flange Immersion no ka Pahu Wai |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, a pēlā aku. |
| ʻAno | pololei, ʻano U, ʻano W, a pēlā aku. |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Hoʻoluʻu |
| Ka lōʻihi o ka paipu | 300-7500mm |
| ʻAno | i hoʻopilikino ʻia |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| ʻO kaMea Hoʻomehana Wai Hoʻoluʻu TubularʻO ka mea i loaʻa iā mākou he kila kila 201 a me ke kila kila 304, a ʻo ka mea hoʻomehana hoʻokomo no ka nui o ka flange pahu wai he ʻelua mau hiʻohiʻona, hoʻokahi ʻo DN40 a ʻo kekahi ʻo DN50. Hiki ke hana ʻia ka lōʻihi o ka paipu mai 200-600mm, hiki ke hoʻopilikino ʻia ka mana e like me nā koi. | |
Hoʻonohonoho Huahana
ʻO kapaipu hoʻomehana hoʻokomo waihoʻohana ʻia no ka hoʻomehana wai a me ka insulation i loko o ke kino o ka pahu.mea hoʻomehana wai flange hoʻokomoLoaʻa iā ia nā ʻano o ka palekana me ka ʻole o ka leakage, maʻalahi ke kau ʻana, ka liʻiliʻi o ka nui, ka pono wela kiʻekiʻe, ka hoʻomehana wikiwiki, ka ikaika mechanical maikaʻi, ke ola lawelawe lōʻihi, a me ka wikiwiki o ka hana ʻana o ka wai me ka hoʻolālā ukana ʻili haʻahaʻa. Inā ʻaʻole ʻoe maopopo e pili ana i ka mana e hoʻohana ai, hiki iā ʻoe ke hoʻokaʻaʻike mai iā mākou no ka manuahi e kōkua iā ʻoe e kālailai a hoʻolālā i ka mana, hāʻawi i nā kiʻi nui CAD, a hahai pono i ka volta i helu ʻia no ka hoʻohana ʻana a me ka uea pololei.
ʻAno Huahana a me ke Kau ʻana
ʻAno a me ke kau ʻana opaipu hoʻomehana pahu wai
1. nā mea paʻa i wili ʻia:ʻano koʻokoʻo pololei, ʻano U, ʻano kūikawā.
Ke kau ʻana:nati, kumu wili i hoʻopaʻa ʻia
2.wili (ʻano nati hexagon):U hoʻokahi, U he nui,
Ke kau ʻana:apo wahine, paʻa ke kumu
3.ʻaoʻao:U hoʻokahi, U he nui, U pālua, a pēlā aku,
Ke kau ʻana:ʻūhā flange wahine
4. mea hoʻoluʻu wai:ke poʻo laholio kaomi, ka lima hao i hoʻopaʻa piha ʻia,
Ke kau ʻana:hoʻokomo pololei ʻia i loko o ka hoʻohana ʻana i ka wai.
Hoʻohana Huahana
Paipu hoʻomehana uila pahu waiHoʻohana nui ʻia ma ka hale hōkele, hale noho a me nā hale hana a me ka hoʻomehana ʻana o ka pahu wai lumi ʻauʻau, ka pahu hoʻonā kemika, ka hoʻomehana ʻana o ka pahu kōkua, ka wai pipeline a me ka hoʻomehana mahu, nā lako hana hoʻolaha wai hydropower, ka hoʻomehana ʻauʻau, ka hoʻololi wela i ka pahu nui, ka wai honua, ka pepehi ʻana a i ʻole ka hoʻomaʻemaʻe ʻana i ka wai ʻauʻau, ka hoʻomehana lāʻau lapaʻau pahu liʻiliʻi, nā mea hana noiʻi hoʻokolohua a me ka ʻepekema, nā lako mechanical preheating a me ka hoʻomehana insulation thermal.
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














