| Inoa o ka meaʻai | Kāʻei Hoʻomehana Fermenter Silicone Brewing Home |
| Ka laulā o ke kāʻei | 14mm, 20mm |
| Ka lōʻihi o ke kāʻei | 900mm |
| Ka lōʻihi o ke kaula mana | 1900mm |
| Volatge | 110V, 220V, 230V, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Mana | 20-25W |
| Pūʻolo | i hoʻopaʻa ʻia i loko o ka polybag a i ʻole ka pahu |
| Dimmer/thermostat | hiki ke hoʻohui ʻia |
| MOQ | 100 ʻāpana |
| Pākuʻi | UK, USA, Euro, Australia plug |
| Palapala hōʻoia | CE |
| 1. Hana ʻia ke kāʻei hoʻomehana fermenter i ka ʻūpā silicone e ka mīkini kaomi wela, me ke kūpaʻa wai kiʻekiʻe a me ke kūpaʻa wela kiʻekiʻe, ke kūpaʻa anu, ke kūpaʻa ʻelemakule a me nā ʻano ʻē aʻe. ʻElua laulā o kā mākou mea hoʻomehana home brew e koho ai, 14mm a me 20mm; ʻO ka mana o ke kāʻei hoʻomehana e pili ana i 20-25W a hiki ke hoʻopilikino ʻia ke volta; 2. Hiki ke hoʻohui ʻia ke kāʻei hoʻomehana pia i ka dimmer a i ʻole ka thermostat; 3. ʻO ka pūʻolo o ka mea hoʻomehana silicone brew e ka polybag a i ʻole ma ka pahu; Pono e hoʻouna mai ka pūʻolo ma ka pahu iā mākou i ka hoʻolālā pahu a ʻo ka MOQ he 500pcs | |
ʻO ka mahana fermentation o ka waina ma kahi o 25 ℃, a pono e hoʻoholo ʻia ka manawa fermentation e like me ke ʻano a me ka mahana o ka waina, ʻo ia hoʻi ma kahi o 2-3 mau lā. Ke hiki ʻole i loko o ka hale ke hiki i ka mahana ambient o ka fermentation kūlohelohe, hiki ke hoʻohana ʻia ka mea hoʻomehana fermentation brew e hoʻomehana i ka mahana ambient e hoʻokō ai i nā koi fermentation.
ʻO ka mea hoʻomehana ʻōpala silicone He palupalu maikaʻi kona, hiki ke ʻōwili pololei ʻia ma luna o ka mea e hoʻomehana ʻia ana, pili maikaʻi, a hoʻomehana like. I ka wā o ke kau ʻana, pono e kokoke ka ʻaoʻao mokulele ʻōpala silicone o ke kāʻei uila i ka ʻili o ka paipu waena a me ka pahu, a hoʻopaʻa ʻia me ka lipine alumini. I mea e hōʻemi ai i ka nalowale wela, pono e ana ʻia kahi papa insulation thermal ma waho o ke kāʻei uila. Hiki ke kulou a ʻōwili ʻia me ka manaʻo ʻole e like me nā koi, he liʻiliʻi ka nui o ka hakahaka, maʻalahi a wikiwiki ke kau ʻana, a he kuleana nō hoʻi ia e pale aku i ka pōʻino mechanical. ʻO ka insulation nui o ka mea hoʻomehana ʻōpala silicone he silicone rubber, no laila he pale wela a he insulation maikaʻi loa.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















