Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | Moena Wela Home Brew |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Mana | 25-30W |
| Uila uila | 110-230V |
| Mea Hana | PVC |
| Anawaena o ka pā | 30 kenimika |
| Ka lōʻihi o ke kāʻei | ka lōʻihi maʻamau |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia | 750MOhm |
| Hoʻohana | mea hoʻomehana pia home |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | ka lōʻihi maʻamau |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi pahu |
| Nā ʻāpono | CE |
| Pākuʻi | ʻAmelika Hui Pū ʻIa, ʻEulopa, UK, ʻAsukalia, a pēlā aku. |
| ʻO ke anawaena o ka moena wela home brew he 30cm, hiki ke hana ʻia ke kala o ka pad i ʻeleʻele, uliuli, a i ʻole kekahi kala i hana ʻia. Hiki ke koho ʻia ke plug USA, UK, Euro, Australia, a pēlā aku. ʻO kamea hoʻomehana pia homehiki ke hoʻohui ʻia ka dimmer a i ʻole ka temperator thermostat, ua hoʻohui pū ʻia kekahi i ke kaha wela i ka wā e hoʻohana ai. | |
Hoʻonohonoho Huahana
ʻO ka hana nui o ka moena wela Home brew ka hoʻolako ʻana i kahi mahana paʻa e hōʻoia i ka holomua mālie o ke kaʻina hana fermentation. He mea nui ka mahana i ka fermentation o ka waina. I ke kahua mua o ka fermentation, e hoʻohana ka hū i ka oxygen i loko o nā palaoa no ka hanu aerobic, e hoʻokuʻu ana i ka nui o ka ikehu, a laila hana i ka hanu anaerobic, e hoʻololi ana i ke kō i loko o ka waiʻona a hoʻokuʻu i kahi hapa o ka ikehu. Ke hoʻololi ʻia nā mea āpau i ka waiʻona, e hana ʻo Clostridium i ka hopena esterification waiʻona waikawa me ka ethanol a me nā waiʻona ʻē aʻe 1. No laila, ʻo ka mālama ʻana i kahi mahana paʻa he mea nui ia no ka hana o ka hū.
Pūʻolo Mea Hoʻomehana Home Brew
Nā Hiʻohiʻona Huahana
1.E hoʻolako i ka mahana paʻa:Hiki i ka moena hoʻomehana home brew ke hāʻawi i kahi mahana mau no ke kaʻina hana fermentation, e hōʻoia i ka hana metabolism hū ma ka mahana kūpono, i mea e hoʻomaikaʻi ai i ka pono fermentation a me ka maikaʻi o ka huahana.
2. Hoʻoulu i ka hana o ka hū:He kūpono ka mahana kūpono i ka hana hou ʻana a me ka metabolism o ka hū, e hoʻolalelale i ka hana ʻana o ka waiʻona, a hoʻomaikaʻi i ka hua waina.
?3. E hōʻemi i ka maʻi bacteria:Hiki i kahi mahana paʻa ke hōʻemi i ka ulu ʻana o nā bacteria bacteria a hōʻoia i ka maʻemaʻe o ka waina.
ʻO nā hiʻohiʻona no ka hoʻohana ʻana i ka moena hoʻomehana home brew penei:
hana pia home:I ka hana ʻana i ka waina hana home ma ka home, ʻo ka hoʻohana ʻana i ka brew heat pad hiki ke hōʻoia ʻaʻole e hoʻopilikia ʻia ke kaʻina hana fermentation e nā loli o ka mahana o waho a hoʻomaikaʻi i ka helu kūleʻa.
?nā hale hana pia liʻiliʻi:I loko o nā microbreweries, hiki ke hoʻohana ʻia ka moena hoʻomehana home brew e kaohi i ka mahana o ka fermenter, e hōʻoiaʻiʻo ana i ke kūpaʻa o ke kaʻina hana a me ka maikaʻi o ka huahana.
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













