| Inoa o ka meaʻai | ʻO ke kaula hoʻomehana hoʻoheheʻe hau Silicone Rubber Defrost kiʻekiʻe |
| Anawaena uea | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, a i ʻole i hoʻopilikino ʻia |
| Mana | 5W/M,10W/M,20W/M,25W/M, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Uila uila | 110V-230V |
| Mea Hana | ʻO ka laholio silikona |
| Ka lōʻihi | 0.5m, 1m, 2m, 3m, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | ʻo ke kūlana maʻamau he 1000mm, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Waihoʻoluʻu | keʻokeʻo, ʻulaʻula, a i ʻole i hoʻopilikino ʻia. (ʻulaʻula ke kala maʻamau) |
| Sila i hoʻohana ʻia | poʻo laholio a hiki ke hoʻemi ʻia |
| ʻAno kikowaena | i hoʻopilikino ʻia |
| Palapala hōʻoia | CE |
| Uea hoʻomehana | Uea Nichrome a i ʻole CuNi |
| Ka Mahana ʻIli Loa | 200℃ |
| Ka mahana ʻili liʻiliʻi loa | -30℃ |
| 1. No ka Uea Hoʻomehana Refrigeration (nā huahana loulou), ua sila ʻia ka ʻāpana hoʻohui o ke uea hoʻomehana a me ke uea alakaʻi e ka sila poʻo wela o ka laholio, ma kēia ala he hopena pale wai maikaʻi, inā ʻoe e hoʻohana i ke uea hoʻomehana no ka hoʻoheheʻe ʻana, ʻo ia ke ala maikaʻi loa. Eia kekahi, loaʻa iā mākou ke ala sila ma o ka paipu shrinkable, e hoʻohana mākou i ka paipu shrinkable pā pālua no ka ʻāpana hoʻohui, loaʻa i ka paia o loko ke kāpili a loaʻa pū ka hopena pale wai. 2. ʻAʻole loaʻa i kā mākou uea hoʻomehana hoʻoheheʻe ke ʻano maʻamau, hiki ke hoʻopilikino ʻia ka lōʻihi o ke uea hoʻomehana, ka lōʻihi o ke uea kēpau, ka mana a me ke uila e like me nā koi o ka mea kūʻai aku. 3. Loaʻa iā mākou ka uea hoʻomehana hoʻoheheʻe hau me ka papa ulana, loaʻa iā mākou ka uea hoʻomehana ulana fiberglass a me ka uea hoʻomehana ulana kila kila a me ka uea hoʻomehana ulana alumini insulated, hiki ke hoʻopilikino ʻia nā kikoʻī āpau. | |
Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka lōʻihi o ke kaula hoʻomehana ʻana o ka laholio Silicon e like me nā pono o ka mea kūʻai aku, ʻo ke anawaena o ke kaula maʻamau he 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, a pēlā aku. ʻO ka ʻāpana hoʻohui o ke kaula alakaʻi a me ke kaula hoʻomehana i hana ʻia me ke sila poʻo wela o ka laholio, i hoʻohana nui ʻia i loko o ka puka o ka pahu hau a i ʻole ka hoʻoheheʻe ʻana i ka papa wai, me ka hopena wai ʻole maikaʻi. Hiki i ka mea hoʻomehana uea hoʻoheheʻe ke hoʻohui i ka ulana fiber aniani, ka ulana kila kila a me ka ulana alumini ma luna o ka papa silicone. Hiki iā ia ke hoʻonui i ka paʻa o ka ʻili hoʻoheheʻe a me ka hoʻomehana a pale i nā mea ʻoi mai ka ʻoki ʻana. Hiki i ka mea hoʻomehana uea silicone ke kū i ke kiʻekiʻe a me ka haʻahaʻa o ka mahana -30-200 ℃, ke kū'ē ʻana i ka ʻelemakule, ke kū'ē ʻana i ka waikawa a me ka alkali, ka hana wai ʻole a me nā ʻano uila like ʻole i hoʻopili ʻia ma nā kaula laholio silicone, a ʻoi aku ka lōʻihi o ke ola lawelawe.
Kūpono nui no nā wahi anuanu, ʻo ka hana nui o ke kāʻei hoʻomehana lā silicone lā ka insulation paipu wai wela, ka hoʻoheheʻe ʻana, ka hau a me nā hana ʻē aʻe. Loaʻa i ka uea hoʻomehana lāpa silicone ke kiʻekiʻe o ka mahana, ke kūpaʻa anu, ke kūpaʻa ʻelemakule a me nā ʻano ʻē aʻe.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.












