| Inoa o ka meaʻai | ʻO ke kaula hoʻomehana ʻo Silicone Fiberglass Braid Defrost kiʻekiʻe |
| Anawaena uea | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm |
| Mea hoʻokaʻawale | laholio silikona |
| Mea papa ulana | aniani olonā |
| Ka lōʻihi o ke kaula hoʻomehana | i hoʻopilikino ʻia |
| ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 1000mm, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Uila uila | 110-230V |
| Mana | 5-40W no ka mika |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| MOQ | 100 ʻāpana |
| Palapala hōʻoia | CE |
| 1. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka mea hoʻomehana uea silicone defrost e like me nā koi a ka mea hoʻohana, ʻaʻohe ʻike maʻamau e pili ana i ke ʻano maʻamau; 2. ʻO ka uea hoʻomehana uila, loaʻa iā mākou ka uea hoʻomehana silicone a me ka uea hoʻomehana pvc, ʻo ka mahana kiʻekiʻe o ka uea hoʻomehana silicone he 250 ℃, a ʻo ka mahana kiʻekiʻe o ka uea hoʻomehana PVC he 105 ℃. 2. Hiki ke koho ʻia ke uea alakaʻi o ka mea hoʻomehana defrost i ke uea alakaʻi silicone, uea alakaʻi 18/20AWG a me ka uea poʻo fiberglass. | |
He kūpono ka mea hoʻomehana uea hoʻoheheʻe no nā noi hoʻomehana maʻalahi e pono ai ka insulation piha, me nā noi ma nā wahi i hoʻokomo piha ʻia a i ʻole nā wahi haʻahaʻa kiʻekiʻe.
Ua haku ʻia ka uea hoʻomehana silicone me ka uea kū'ē i ʻōwili ʻia ma luna o ke aniani fiber, a ua hoʻohana ʻia ka PVC, silicone, silicone + PVC insulation pālua, a hiki ke hoʻohui i ka ulana aniani fiber ma waho o ka papa insulation e pale i ka papa insulation.
Wahi a ke kaiapuni hoʻohana maoli a ka mea kūʻai aku a me nā koi loea, hāʻawi mākou i nā hopena ʻoihana loa e hoʻonui i ka nui o ka huahana, ka pilina a me ka ʻōnaehana hoʻoponopono.
ʻO ke kaula hoʻomehana hoʻoheheʻe silicone uila ka hopena kaulana loa no ka hoʻoheheʻe ʻana i nā lako pahu hau ʻoihana a me nā hale. I ka manawa like, hoʻohana ʻia lākou e like me ka hoʻomehana anti-freeze no nā poho hoʻokahe wai a me ka hoʻoheheʻe ʻana i ka wai i ka ʻoihana hoʻomaʻalili.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314
















