| Inoa o ka meaʻai | Pahu Hau Pahu Hau Hoʻoheheʻe Mea Hoʻomehana |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm |
| Ka lōʻihi | 350mm, 380mm, 410mm, 450mm, a pēlā aku. |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | ʻElemene Hoʻomehana Hoʻoheheʻe |
| Mea paipu | Ke kila kila 304 |
| Kikowaena | i hoʻopilikino ʻia |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| Loaʻa iā mākou ʻelua ʻano mea hoʻomehana hoʻoheheʻe hau, hoʻokahi mea hoʻomehana hoʻoheheʻe me ke uea alakaʻi a ʻo kekahi ʻaʻohe. ʻO ka lōʻihi o ka paipu a mākou e hana pinepine ai he 10 ʻīniha a 26 ʻīniha (380mm, 410mm, 450mm, 460mm, a pēlā aku). ʻOkoʻa ke kumukūʻai o ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe me ke kēpau mai ka mea ʻole me ke kēpau, e ʻoluʻolu e hoʻouna i nā kiʻi e hōʻoia ma mua o ka nīnau ʻana. | |
ʻO kahi hoʻolālā hou i kapa ʻia ʻo ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe pahu hau e manaʻo nei e hoʻoponopono i ka pilikia o ka hopena hoʻomaʻalili kūpono ʻole ma muli o ka hiki ʻole o nā pahu hau like ʻole ke hoʻoheheʻe pono. Hoʻohana ʻia nā paipu kila kila e hana i nā mea hoʻomehana hoʻoheheʻe. Hiki ke wili ʻia kekahi ʻano mai nā wēlau ʻelua e kūpono i nā pono o ka mea hoʻohana. Aia nā condensers, nā peʻahi hoʻoluʻu, a me ka hoʻoheheʻe uila i hoʻokele ʻia ma ka lalo o ka pā hōʻiliʻili wai i loko o ka pepa. ʻO kona mau hiʻohiʻona e pili ana i ka hiki ke hoʻouka nui, ka liʻiliʻi o ka leakage, ke kūpaʻa hilinaʻi, ke ola lawelawe lōʻihi, ke kū'ē i ka pala, ka hana insulation maikaʻi loa, ka ikaika uila kiʻekiʻe, a me ka hopena hoʻoheheʻe maikaʻi. Ua loaʻa iā Rubber Head kahi palapala sila aupuni. Palekana kiʻekiʻe, pani hilinaʻi, pale i ka pulu.
ʻO ke kumu o ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe, ʻo ia ka wehe pono ʻana i ka hau mai nā ʻano like ʻole o ka pahu hau a me ka pahu hau. Hoʻohana ʻia ke kila kila ma ke ʻano he mea kumu. ʻO kēlā me kēia ʻano e kūpono i nā pono o ka mea hoʻohana. Loaʻa i ka huahana ke kūpaʻa maikaʻi i ka insulating, ke kūpaʻa i ka pala, ka ʻaʻahu a me ka haehae, a me ka hoʻoheheʻe pono ʻana. ʻO ka lawe ʻana i ka hana pale damp i hoʻopaʻa ʻia o ka hopena i hāʻawi ʻia i kahi palapala sila aupuni he hilinaʻi a palekana.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















