| Inoa o ka meaʻai | Mea Hoʻomehana Pepa Aluminiuma Pahu Hau |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| ʻAno | poepoe, huinahā, triabgle, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Uila uila | 12V-230V |
| Mana | i hoʻopilikino ʻia |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Mea uea alakaʻi | ʻO ka laholio silicone, PVC, a pēlā aku. |
| Hoʻohana | Mea Hoʻomehana Pepa Aluminiuma Pahu Hau |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | Hoʻopilikino ʻia |
| Pūʻolo | pahu pepa |
| Nā ʻāpono | CE |
| Hana ʻia ka mea hoʻomehana pepa kini alumini Fridge me ka uea hoʻomehana silicone a i ʻole ka uea hoʻomehana PVC ma ke ʻano he mea lawe hoʻomehana, a ua waiho pālahalaha ʻia ka uea hoʻomehana ma luna o ka lipine pepa kini alumini. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka nui o ka mana uila o ka pahu hau Aluminum Defrost Foil Heater, ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi a me nā mea e like me nā koi o ka mea kūʻai aku. | |
Mea hoʻomehana pepa alumini - ua hoʻopili ʻia ke kaula hoʻomehana i ka pepa alumini. Hana ka pepa alumini ma ke ʻano he alakaʻi wela. Loaʻa i nā mea hoʻomehana pepa alumini nā ʻano hoʻohana like ʻole ma muli o ko lākou maʻalahi, ke kūʻē ʻana i ka makū, ke kūpaʻa i ka makū, ke kūpaʻa a me ke kumukūʻai hoʻokele waiwai. ʻO nā pahu hau hau ʻole i hoʻohana pinepine ʻia. ʻO nā mea hoʻomehana aniani, he mau mea uila liʻiliʻi a me nā mea hoʻomehana hoʻoheheʻe o kahi ʻano like ʻole ma muli o ka noi, ka mahana e pono ai, ka nui o ka mana, ke kūkulu ʻana a pēlā aku.
1. Hoʻonā waiwai
2. Hiki ke hoʻopilikino ʻia nā kikoʻī e like me nā koi
3. Hoʻomaikaʻi ʻia ka pilina ʻili
4. E hoʻomehana i nā wahi ʻili nui
5. Hoʻomaikaʻi ʻia ka hoʻoili wela
6. Ola lōʻihi ma ke kahua
7. Kumukūʻai hoʻomohala haʻahaʻa
8. ʻAʻohe mea hana kūikawā
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













