Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | Uea Hoʻomehana Puka o ka Lumi Paʻahau |
| Mea Hoʻokaʻawale | ʻO ka laholio silikona |
| Anawaena uea | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, a pēlā aku. |
| Ka lōʻihi o ka hoʻomehana ʻana | i hoʻopilikino ʻia |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 1000mm, a i ʻole ke ʻano maʻamau |
| Waihoʻoluʻu | keʻokeʻo, hina, ʻulaʻula, polū, a pēlā aku. |
| MOQ | 100 ʻāpana |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | uea hoʻomehana hoʻoheheʻe |
| Palapala hōʻoia | CE |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka lōʻihi o ke kaula hoʻomehana puka o ka lumi hau hau, ke anawaena a me ka mana e like me ka mea e pono ai. Hiki ke koho ʻia ke anawaena o ka uea he 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, a me 4.0mm. Hiki ke ulana ʻia ka ʻili o ka uea i ke aniani firber, alumini a i ʻole ke kila kila. ʻO kamea hoʻomehana uea hoʻoheheʻehiki ke sila ʻia ka ʻāpana hoʻomehana me ka mea hoʻohui uea alakaʻi me ke poʻo laholio a i ʻole ka paipu shrinkable pālua, hiki iā ʻoe ke koho e like me kāu mau pono hoʻohana ponoʻī. | |
Hoʻonohonoho Huahana
ʻO ke kuleana o ke kaula hoʻomehana puka o ka lumi pahu hau e hoʻohana nui ʻia e hoʻomehana i ka puka, e pale i ka paʻa ʻana o ke kiʻikuhi o ka puka o ka pahu hau, a ʻo ia hoʻi, ʻaʻole hiki ke wehe ʻia ka puka o ka pahu hau. No laila, inā ua haki, ʻoi aku ka maikaʻi o ka hoʻoponopono a hoʻololi paha. No ka mea, he kino hoʻomaha ka pahu hau ponoʻī, haʻahaʻa ka mahana o loko, a i ke ʻano o ka haʻahaʻa o ka ea, ua hoʻopaʻa ʻia nā ʻāpana a puni ka pahu pahu hau. Ke wehe ʻia ka puka, hoʻopili ʻia ke kinoea wela a me ke anu, ka condensation a puni ke kino o ka puka, i mea e pale aku ai a hoʻolohi paha i nā wahi pulu a me ke kau ua, e like me ke kūlana ma luna, ʻo ka pahu hau o ka hale i loko o ke kaʻina hana hoʻomaha e hoʻonui i ka mea anti-dew, i hoʻokomo ʻia ma nā ʻaoʻao ʻelua o ka puka a me ka ʻaoʻao waena, e hoʻohana i ka wela paipu anti-dew, e hoʻemi i ka ʻokoʻa o ka mahana ma waena o ka pahu a me ke kaiapuni o waho, e hoʻemi a hoʻopau i ka condensation. No laila, i ka wā e holo ana ka pahu hau, aia ka wela a puni ka puka. Eia naʻe, ʻo kēia kaula hoʻomehana puka o ka lumi pahu hau, inā like a ʻaʻole like, ʻaʻohe hopena i ke ola o ka pūpū pahu hau.
Hoʻohana Huahana
Kiʻi Hale Hana
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














